پرونده فرزند یکی از مسئولان، فساد مالی نیست/مطلب رسانه ها در باره یکی از منسوبان مسئولان، خلاف است؛ در پی جنجال های غیر اخلاقی رسانه های مدعی اخلاق:

پرونده فرزند یکی از مسئولان، فساد مالی نیست/مطلب رسانه ها در باره یکی از منسوبان مسئولان، خلاف است؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای این اظهارات را امروز یکشنبه در حاشیه نشست تخصصی بررسی ابعاد حقوقی نفوذ در عرصه اقتصاد سیاسی و در پاسخ به سوالات خبرنگاران در باره مطالب مطرح شده در باره فرزند رییس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین یکی از نزدیکان رییس جمهوری بیان کرد.
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده یکی از منسوبان رییس جمهوری و اینکه برخی می خواهند این موضوع را فساد انتخاباتی جلوه دهند، گفت: اسم نبرید زیرا اسم که می برید ما را در معذوریت قانونی قرار می دهید.
محسنی اژه ای افزود: مهم این است که ما با فساد مبارزه می کنیم و برخورد قوه قضائیه بدون تبعیض است اما تا اتهامی متوجه کسی نباشد، نمی توانیم او را تعقیب کنیم و هر وقت مستند و مدرکی پیدا کردیم می توانیم اقدام کنیم.
وی در خصوص فرد ذکر شده گفت: در برخی رسانه ها مسایلی مطرح شده که خلاف قانون است و اگر این فرد شکایت کند، انتشاردهنده و گوینده تحت تعقیب قرارمی گیرد.
سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: هیچ کس، از فرد متخلف دفاع نمی کند و شاید این فرد از بستگان دیگری باشد، مهم این است که اگر تخلفی شد و جرمی بود و ثابت شد با او برخورد شود.
محسنی اژه ای در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده فرزند یکی از مسئولان گفت: مساله یک چک بود و شاکی خصوصی داشته، شنیدم اعاده دادرسی خواستند و تعقیب می شود.  وی افزود: پرونده تشکیل شده و دعوای شخصی بوده، فساد مالی نیست و از ناحیه بیت المال نیست. خواهشا مسایل حقوقی را با سیاسی خلط نکنید.