۱۲ دونده خراسان‌جنوبی به مسابقات کشوری جانبازان و معلولان می‌روند

۱۲ دونده خراسان‌جنوبی به مسابقات کشوری جانبازان و معلولان می‌روند

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولان خراسان جنوبی گفت: تیم دو و میدانی جانبازان و معلولان استان متشکل از ۱۲ نفر به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق  مهدی شریعتی فر در گفت و گو با ایسنا منطقه خراسان جنوبی، اظهارکرد: تیم دو ومیدانی جانبازان و معلولان خراسان جنوبی در قابل ۱۲ نفر در دو بخش آقایان و بانوان در مسابقات دو ومیدانی قهرمانی کشور شرکت می کند .

رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها به میزبانی تهران برگزار می‌شود، افزود: زمان برگزاری این رقابت‌ها از ۲۲ تا ۲۵ اردیبهشت ماه جاری است.

شریعتی فر تصریح کرد: تیم استان با هشت ورزشکار آقا و چهار خانم به همراه دو سرپرست در این مسابقات به میزبانی تهران حضور دارد .

وی یاداور شد: در بخش آقایان: اسماعیل انباز، حجت اله آهنی، جواد مردانی، علی اشتری، حمیداله الهیاری، امیر اسفهرودی، امیرحسین یوسفی و محمد حسین درکی به این رقابت ها اعزام می‌شود.

شریعتی فر خاطرنشان کرد: همچنین در بخش بانوان: الهام پدید، پروانه فدایی و نرجس شکرویی به سرپرستی جواد رضایی و زهرا زحمتکش حضور خواهند داشت.