۳۸۳ کیلوگرم تریاک در شهرستان نهبندان کشف شد

۳۸۳ کیلوگرم تریاک در شهرستان نهبندان کشف شد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۸۳ کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵ خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار “مجید شجاع” اظهار داشت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر این که تعدادی از قاچاقچیان قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر از مسیر های فرعی شهرستان نهبندان به شهرستان خوسف و بیرجند را دارند تیم های عملیاتی فرماندهی انتظامی شهرستان به محل های تردد احتمالی سوداگران مرگ اعزام شدند .

وی گفت:مأموران با رصد اطلاعاتی دریافتند که خودروی حامل محموله مواد مخدر در نزدیکی روستای دهک شهرستان نهبندان متوقف شده و قاچاقچیان منتظر هستند تا در موقعیتی مناسب محموله مواد افیونی را منتقل کنند .

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد:با تکمیل اطلاعات،محل دقیق توقف خودرو مشخص شد و جهت جلوگیری از فرار سرنشینان خودرو و مالکان مواد مخدر ،تیم های پشتیبانی عملیات و پاسگاه های همجوار در آماده باش قرار گرفتند .

سردار شجاع افزود:خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر شناسایی و تحت نظر قرار گرفت و افرادی که با خودرو در ارتباط بودند شناسایی شدند و اقدامات فنی برای شروع عملیات دستگیری متهمان آغاز شد .

وی بیان داشت : دو متهم که در حال استراحت بودند در عملیات ضربتی نیروهای پلیس ویژه مبارزه با مواد مخدر دستگیر شدند و خودرو نیز توقیف شد .

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد : در بازرسی از خودروی توقیفی که مجهز به سیستم دودزا بود ۳۸۳ کیلوگرم تریاک در قالب ۷۲ بسته کشف شد.

سردار شجاع با اشاره به این که از ابتدای مهرماه سال جاری بیش از یک تن انواع مواد مخدر در شهرستان نهبندان کشف شده است افزود :پلیس بدون هیچ گونه اغماضی با متخلفان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد و هیچ نقطه ای در استان محیطی امن برای مخلان امنیت نخواهد بود