مردم در ۲۲ بهمن پاسخ یاوه ‎گویی دشمنان نظام و انقلاب را می دهند؛ تولیت آستان قدس رضوی:

مردم در ۲۲ بهمن پاسخ یاوه ‎گویی دشمنان نظام و انقلاب را می دهند؛

تولیت آستان قدس رضوی و نماینده خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم ایران اسلامی با حضور گسترده خود فردا(جمعه) در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به یاوه‎گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر روز پنجشنبه در یادواره شهدای طلاب شهرستان مرزی درمیان، افزود: مردم با حضور گسترده خود در راهپمایی ۲۲ بهمن ماه بار دیگر شکوه، عزت، اقتدار، وحدت و حمایت همه‌ جانبه خود را از نظام، رهبری و سرافکندگی و ذلت معاندان داخلی و دشمنان خارجی را به نمایش می گذارند.
وی با بیان اینکه اندیشه و عمل انقلابی مورد تاکید مقام معظم رهبری است، گفت: امروز آنچه که کشور را در برابر همه تهدیدات حفظ کرده است، اندیشه انقلابی است.
به گفته وی روحیه انقلابی باعث شده که جوانان ما از سراسر کشور برای حفاظت از انقلاب و مرزهای کشور به جبهه های نبرد بروند و جان خود را فدای اسلام کنند.
وی با اشاره به اینکه یکی از شاخصه‌های مهم مکتب امام راحل خداباوری بود، اظهار کرد: امام خمینی(ره) قبل و بعد از هر اتفاقی خدا را می دیدند، و امام راحل بین دیانت و سیاست پیوند، ایجاد کردند.
وی «عالم محضر خداست» را سنگ زیربنای تفکر امام راحل ذکر کرد و ادامه داد: آنچه که امروز در همه عرصه ها نقطه قوت ماست توکل به خداوند متعال است.
وی بیان کرد: نظام اسلامی ایران نه تنها به مظلومان ایران توجه دارد بلکه به تمام مظلومان و ستمدیدگان عالم نیز توجه دارد.
به گزارش ایرنا، نماینده خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: ایران اسلامی پرچمدار دفاع از محرومان و مستضعفان، پاسدار ارزش‌های الهی و نماد ایستادگی در برابر ظلم و ظالم در عالم است.
وی اضافه کرد: تاکنون به لطف و عنایت پروردگار در تمام عرصه‌های تقابل با استکبار دست برتر را داشته ایم و امروز اندیشه انقلاب اسلامی در عراق، سوریه، یمن و بسیاری از کشورهای دیگر دشمن را به زانو آورده است.
وی مسلمانان را یک امت واحده دانست و یادآور شد: راهبرد بین همه مسلمانان وحدت و یکپارچگی است و راهبرد دشمنان ایجاد تفرقه است.
وی ادامه داد: راهبرد ما نشستن، تحقیق، پژوهش، سخن گفتن، بحث علمی کردن و سخن تقریب بر زبان آوردن است، اما راهبرد دشمن ایجاد گروهک های تروریستی است که امروز استکبار جهانی و در صدر آن آمریکا رسما اعلام می کند که گروهک های تکفیری با صرف میلیاردها دلار برای خونریزی راه اندازی کردند.
وی اظهار کرد: دشمن اصلی ما آمریکاست که براساس تاکید مقام معظم رهبری باید دشمن اصلی را از یاد نبریم.
وی عنوان کرد: مکرها، حیله ها و دسیسه های شیطان بزرگ اقسام و انواع مختلفی دارد که باید نسبت به این دسیسه ها هوشیار باشیم.
وی بیان کرد: دشمنان همواره اهداف پلید خود را دنبال می کنند و نمی خواهند مسلمانان در عالم به سعادت برسند.
وی یادآور شد: به فرموده مقام معظم رهبری امروز همه ما باید با بصیرت، حق مداری، حق خواهی و عدالت محوری، انقلابی بیندیشیم و انقلابی عمل کنیم.
به گفته نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری، آنچه می تواند خطر نفوذ دشمن را در عرصه های مختلف نقش بر آب کند این است که جوانان، روحانیون، دانشجویان و طلاب، انقلابی بیندیشند و عمل کنند و در برابر هر منکری حساس باشند.
تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: دشمن به دنبال این است که در برابر منکرها حساسیت زدایی و قبل از آن حساسیت سنجی کند.
به گفته وی دشمن در تمام مناطق به دنبال تفرقه و ایجاد اختلاف و ضربه زدن به انقلاب است ولی نمی تواند اقدامی انجام دهد، چرا که ملت ما هوشیار هستند.
حجت الاسلام رئیسی یادآور شد: بعد از گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلابی اسلامی اقدامات خوبی انجام شد، محرومیت ها در بسیاری از مناطق کاهش یافته است ولی فاصله بین وضعیت موجود و مطلوب وجود دارد امید است که با کار و تلاش همگانی این فاصله کم شود.
وی اظهار کرد: وحدتی که امروز در شهرستان مرزی درمیان میان مسلمانان اهل تشیع و تسنن وجود دارد، جای شکر خداوند را دارد و باید مردم و مسئولان تلاش کنند که چهره فقر از جامعه زدوده شود.
وی با بیان اینکه در ۴۰ نقطه خراسان جنوبی مشکل کم آبی شناسایی شده است، گفت: برخی مشکلات دیگری در حال شناسایی است، تلاش رفع این محرومیت ها است.
وی عنوان کرد: مردم شهرستان مرزی درمیان مرزبانانی با بصیرت هستند که روح وحدت و یکپارچگی را حفظ کردند و معلم وحدت و یکپارچگی برای سایر نقاط هستند.