استقرار پایگاه‌های بهزیستی خراسان‌جنوبی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور

استقرار پایگاه‌های بهزیستی خراسان‌جنوبی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی خراسان‌جنوبی برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه استقرار یافتند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، علی عرب‌نژاد، امروز۲۴ آبان‌ماه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور استفاده از ظرفیت و پتانسیل کمک‌های مردمی برای این حادثه‌دیدگان، سازمان بهزیستی کشور نیز در راستای اهداف بشر دوستانه و احساس تکلیف و وظیفه ملی خود برای کمک به این هموطنان اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی از طریق ادارات کل بهزیستی استان‌های سراسر کشور کرده است .

وی افزود: از احاد مردم نوع‌دوست و همیشه در صحنه تقاضا می‌کنیم تا در صورت تمایل نسبت به ارائه کمک‌های نقدی و غیر نقدی و اقلام ضروری مورد نیاز آسیب‌دیدگان اعم از چادر مسافرتی، پتو، پوشاک گرم، زیرانداز، موکت، شیرخشک، وسایل گرمایشی و غیره به پایگاه‌های مستقر در دفتر مشارکت‌های مردمی ادارات و نمایندگی‌های بهزیستی شهرستان‌های تابعه مراجعه کنند .

مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی بیان کرد: همچنین شماره حساب ۹۰۱۹۰ نزد بانک ملی به نام کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه و شماره حساب ۲۳۴۵۳۶۳۸۰۰ نزد بانک ملت به نام مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کرمانشاه آماده دریافت کمک‌های نقدی هم‌استانی‌ها است .

عرب‌نژاد یادآور شد: آن دسته از پزشکانی که آماده ارائه خدمت به حادثه‌دیدگان زلزله اخیر هستند، می‌توانند از طریق سایت سازمان بهزیستی کشور به آدرس Charity.behzisti.net نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند .