سفراستاندار به شهرستانها انتخاباتی نیست/مدیران دستگاههای دولتی مشکلات را به جامعه نکشانند/سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری باید احساس امنیت کنند؛

سفراستاندار به شهرستانها انتخاباتی نیست/مدیران دستگاههای دولتی مشکلات را به جامعه نکشانند/سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری باید احساس امنیت کنند؛

علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی صبح امروز بهمراه هیات همراه متشکل از برخی مدیران استانداری وادارات کل وارد سرایان شد وی در بدور ورود درگلزار شهدای سرایان نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمود وسپس در جمع مدیران دستگاهها وادارات در شورای اداری شهرستان حضور یافت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق و به نقل از سرایان بیدار، استاندار خراسان جنوبی در شورای اداری شهرستان سرایان گفت:مسئولین شهرستان هرچقدر بموقع مشکلات فراروی خودرا به استان منتقل نمایند پیگیریهای بیشتر وزودتر انجام خواهدشد. وهرچه روبه انتخابات می رویم کار سنگین تر خواهدشد.
پرویزی از همه جناحهای سیاسی دعوت کرد که کمک کنند تا فضا بنوعی باشد تا بتوانیم خدمت بیشتری را برای مردم انجام دهیم. ودر آستانه انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهر سیاست بازیهارا کنار بگذارید .
وی از برخی گروههای سیاسی استان انتقاد کرد وگفت : بعضی از دوستان سیاسی اظهار می دارند که سفر استاندار به شهرستانها ومناطق بخاطر انتخابات پیش رو می باشد واین اصلا درست نیست بلکه این سفرها فقط بخاطر بررسی وحل مشکلات مردم انجام می شود .
استاندار خراسان جنوبی بیان داشت : اگر کسانی با دولت مشکل دارند نباید دست به تخریب دولت بزنند چون دولت یکی از پایه های اصلی نظام است وتخریب دولت اسلامی تخریب نظام اسلامی است واینکه بعضیها در قالب افشاء گری مسائلی از جمله رانت خواری ، فساد ،و… را پررنگ می کنند کار درستی نیست چون مردم در این رابطه ازما سئوال می کنند وبه بهانه انتقاد از دولت پایه های اعتقادی نظام را سست نکنید.
وی مشکل بیکاری جوانان را منحصر به یک دولت خاص ندانست وگفت: راه اشتغال ورفع مشکل بیکاری سرمایه گذاری است ومشکل بیکاری جوانان با کار دولتی حل نمی شود وباید برای سرمایه گذاری از سرمایه گذاران داخلی وخارجی دعوت بعمل آوریم.وبرماست که برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی محیط امنی ایجاد نماییم چون آنها برای سرمایه گذاری خودشان باید احساس امنیت نمایند.
پرویزی خطاب به مدیران دولتی گفت : درست نیست که مدیران دستگاههای دولتی مشکلات را به جامعه بکشانند وباید کاری کنیم که کاری را که داریم برای مردم انجام می دهیم به سرانجام برسانیم.وبا مردم صادقانه رفتار کنید وقولی ندهیم که نتوانیم به نتیجه برسانیم.
استاندار خراسان خراسان جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت :جای بسی تاسف است که کسانیکه کشوررا به این وضع درآوردند الان طلبکار دولتند وبه شدت از دولت انتقاد می کنند ومشکلات فراروی دولت وارث یک اتفاقاتی بود که دست این دولت اصلا نبود. نخبگان ورسانه ها کمک کنند که به وضعیت مطلوب برسیم.
وی ازبرخی افراد در رابطه با اعلام نظرشان در خصوص برجام انتقاد نمود وگفت: آنهاییکه برجام را بهانه کرده اند برای آقای ظریف الفاظی را بکار می برند که مخالف فرمایشات مقام معظم رهبری می باشد. وامروز فروش فرآورده های نفتی ودرآمد حاصل ازآن از دستاوردهای برجام می باشد.
پرویزی گفت: در دولت آقای خاتمی ودر سالهای ۸۴و۸۵والان ما به خودکفایی گندم رسیده ایم وحتی به خارج از کشور هم صادر می کنیم .در صورتیکه در دولت قبل ما ذخیره گندممان بسیار کم بوده است ویا نداشته ایم ودراین دولت به اندازه ۳۰سال بهسازی راهها انجام گرفته است .ودر حوزه درمان بسیاری از مشکلات درمانی مردم حل شده است بطوریکه دیگر کسی برای پول درمان خود به نهادهای حمایتی مراجعه نمی کند ولی در عین حال از وضعیت موجود ناراضی هستیم .
استاندار خراسان جنوبی بیان داشت : در حوزه آبیاری نوین هرچقدر تلاش شود کم است ودر رابطه با راه اندازی صنایع ، هرکس طرح توجیه دار اقتصادی بیاورد ما سرمایه گذار را تامین می کنیم.
پرویزی گریزی هم به بداخلاقیهای رسانه ها زد وگفت : برخی بداخلاقیها در حوزه رسانه ها دیده می شود که تمتهای ناروا را به بنده نسبت می دهند که این امر درستی نیست وائمه جمعه محترم هم تحقیق نکرده مطالبی را در این خصوص بیان می دارند که من یکروز جواب این بداخلاقها خواهم داد.
در نشست شورای اداری شهرستان سرایان کریمی فرماندار ، اسحاقی رئیس شورای اسلامی شهرستان به بیان مشکلات پرداختند وقائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، شهرکی مدیر کل صنعت ومعدن ، بسکابادی مدیر عامل آبفای روستایی ، زمانی معاون جهاد کشاورزی ، شهامت مدیرکل راهداری به بیان گزارش اقدامات انجام گرفته پرداختند.