۷ صبح ۲۸ خرداد ماه، آغاز فرآیند رأی گیری انتخابات

۷ صبح ۲۸ خرداد ماه، آغاز فرآیند رأی گیری انتخابات

خراسان جنوبی آماده برگزاری انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارشپایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران استاندار در جلسه ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه تمام برنامه ریزی لازم برای برگزاری انتخاباتی  سالم و  پرشور و در امنیت کامل انجام شده است گفت:همچنبن تمام برنامه ریزی‌های لازم برای رعایت دستورالعمل‌ها مقابله با کرونا و سلامت مردم و عوامل اجرایی در شعب اخذ رای اندیشیده شده است.


 آقای ملانوری با اشاره به اینکه انتخابات یکی از رویداد‌های بزرگ تاریخی و سرنوشت ساز در کشور است، از همه دستگاهها، صدا و سیما و سایر رسانه‌ها که تاکنون برای برگزاری انتخابات در استان تلاش کرده اند تشکر کرد.


وی با اشاره به اینکه اهمیت این دوره از انتخابات باعث شده تا نگاه طمع آلود دشمنان بیش از گذشته به ایران باشد و در تلاشند تا حضور مردم را کمرنگ کنندگفت:هوشیاری و رصد اوضاع در تمام شهرستان‌ها حتی دورترین نقاط مرزی، عشایری و  روستایی لازم و ضروری است.


استاندار با اشاره به اینکه این انتخابات برای کل کشور دارای اهمیت است و همه باید خود را مسئول بدانیم تا انتخاباتی پرشور و با  مشارکت گسترده داشته باشیم گفت: هر رای مردم همچون قطره ایست که رودی خروشان می‌سازد و نه تنها آینده ایران بلکه در دنیا تاثیر گذار است.


آقای ملانوری با اشاره به اینکه حضور فعال و مقتدرانه تمام عوامل برگزاری انتخابات از هم اکنون تا پایان شمارش آرا ضروری است گفت:با توجه به اینکه اخذ رای راس ساعت ۷ صبح آغاز می‌شود باید برنامه ریزی شود تا شروع فرآیند، دقیق به موقع و سریع انجام شود


خوش خبر رئیس ستاد انتخابات استان هم با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات اندیشیده شده است گفت:از ماه‌ها قبل آموزش همه عوامل برگزاری انتخابات هم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۴ هزار نفر در این استان به عنوان عوامل اجرایی، آماده برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه می‌باشند، گفت:  با پیگیری‌های صورت گرفته مبنی بر افزایش شعب اخذ رأی، در روز ۲۸ خرداد تعداد هزار و ۲۴ شعبه در سطح استان دایر خواهد شد.