گلایه ای از زبان یک فرماندار

گلایه ای از زبان یک فرماندار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق ، بشیری زاده در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که امروز در درمیان برگزار شد گفت: مدیران شهرستانی نباید دچار روزمرگی شوند و باید با جدیت بیشتری مشکلات مردم را پیگیری کنند.
وی گفت: حتی من فرماندار هم اگر در انجام وظایفم کوتاهی کنم و توان برطرف کردن مشکلات را نداشته باشم، باید جای خود را به فردی دیگری دهم.
فرماندار درمیان از برخی مدیران استانی هم انتقاد کرد و گفت: برخی از این مدیران سالی یکبار هم به این شهرستان سری نمی زنند، مردم این شهرستان بویژه در حوزه مخابرات و اینترنت مشکلات زیادی دارند، حتی در برخی روستاها تلفن ثابت نداریم.
بشیری زاده با بیان اینکه محور بیرجند – اسدیه از پرتلفات ترین محورهای استان است گفت: متاسفانه سه سال است ۱۸ کیلومتر این محور در حال آسفالت است و روند اجرای آن به کندی انجام می شود و جاده میل ۷۳ هم فرسوده است و نیاز به نوسازی و روکش دارد که تاکنون اقدامی نشده است.
وی منابع طبیعی را از دیگر مشکلات مردم شهرستان درمیان دانست و گفت: مشکلات این حوزه برای مردم دردسر ساز است و از نماینده این شهرستان در مجلس می خواهیم که برطرف شدن آنرا پیگیری کند.
عملی نشدن وعده مسئولان کشوری برای راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در اسدیه نیز دیگر انتقاد فرماندار درمیان در این نشست بود.