گفتمان انقلاب باید توسط افراد معتدل و معتقد به اصل نظام تبیین شود؛

گفتمان انقلاب باید توسط افراد معتدل و معتقد به اصل نظام تبیین شود؛

استاندار خراسان جنوبی گفت: گفتمان انقلاب باید توسط افراد معتدل و معتقد به اصل نظام تبیین شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی، محمدمهدی مروج‌الشریعه، در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت دهه فجر استان  اظهار کرد: بايد گفتمان انقلاب توسط افراد معتدل و معتقد به اصل نظام تبين شود چرا که اصل نظام براي ما مهم است و بايد از افراط و تفريط در گفتار و رفتار پرهيز شود.

وی با بيان اينکه اصل انقلاب اسلامي متعلق به همه مردم است افزود: به همين جهت اين حق مردم است که از روند انجام امور خادمين خود درسال هاي مختلف آگاهي مطلوب داشته باشند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي قرار داريم، نوع اطلاع رساني و چگونگي انجام آن را مهم ارزيابي کرد و ادامه داد: نوع و سطح اطلاع رساني كه در دهه فجر امسال صورت مي پذيرد بايد به مراتب با كيفيت بالاتري نسبت به سال هاي گذشته انجام گيرد.

مروج‌الشریعه بیان کرد: این اطلاع رسانی بايد جدي تر ، کارآتر و نوين تر از گذشته باشد چرا که تکنولوژي‌هاي ارتباطي امروز با تكنولوژي ارتباطي گذشته بسيار متفاوت است.

وی با بیان اینکه نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزي انقلاب اسلامي منحصر به يک هفته و يک دهه نيست، تصريح كرد: گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در حقيقت از طليعه دهه فجر ۹۶ آغاز شده و تا پايان دهه فجر سال ۹۷ ادامه خواهد داشت تا از طريق اطلاع رساني بلند مدت و يكساله‌اي كه انجام مي‌شود مردم در جريان خدمات انقلاب اسلامي قرار گيرند.

استاندار خراسان جنوبی تقارن دهه فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاري را مورد تاکيد قرار داد و گفت: براي اينکه حق هر دو مناسبت به خوبي ادا شود بايد با انطباق صحيح ارزشي از طريق کميته هاي تخصصي اقدامات لازم انجام شود.

مروج‌الشریعه ویژگی ممتاز دهه فجر سال جاري را نسبت به سال هاي قبل را دو ويژگي دانست و افزود: دو طيف عملکرد ما را در دهه فجر امسال رصد مي کنند و ما به عنوان برنامه ريزان ستاد بايد نکته سنجي لازم را داشته باشيم.

وی با بیان اینکه صدا و سيما نقش تعيين کننده‌اي در گراميداشت برنامه هاي دهه فجر انقلاب اسلامي دارد، یادآور شد: بايد گفتمان انقلاب توسط افراد معتدل و معتقد به اصل نظام براي مردم استان تبين شود.