گردهمایی «یادگیری زبان و رسانه های دیجیتال» در بیرجند برگزار می شود 6 اسفندماه؛

گردهمایی «یادگیری زبان و رسانه های دیجیتال» در بیرجند برگزار می شود

گردهمایی بزرگ «یادگیری زبان و رسانه های دیجیتال» یکشنبه، ۶ اسفندماه جاری با حضور استاد مجتبی زرین پناه، مترجم، محقق و مدرس چندزبانه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، نرگس معصومی مفرد، مدیر کالج زبان های خارجی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، از برگزاری گردهمایی بزرگ «یادگیری زبان و رسانه های دیجیتال»روز یکشنبه، ۶ اسفندماه جاری با حضور استاد مجتبی زرین پناه، مترجم، محقق و مدرس چندزبانه خبرداد.

وی اظهار کرد: برگزاری این گردهمایی با هدف نقش رسانه های دیجیتال در یادگیری زبان های خارجی و آگاهی دادن به والدین از نحوه بهرمنده ی صحیح از این رسانه ها در یادگیری فرزندشان برگزار می شود .

مدیر کالج زبان های خارجی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد:  گردهمایی ۶ اسفندماه، ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن ایثار واقع در خیابان سجادشهر برگزار می شود .

معصومی، هزینه شرکت در گردهمایی را برای عموم  ۲۵۰۰۰ تومان و برای فراگیران کالج زبان های خارجی جهاددانشگاهی ۱۰۰۰۰ تومان عنوان کرد و گفت: علاقه مندان جهت شرکت در گردهمایی می توانند از طریق مراجعه به جهاددانشگاهی  به آدرس خیابان پاسداران ، میدان قدس و کالج زبان های خارجی به آدرس تقاطع بلوار معلم و پانزده خرداد مراجعه و یا از طریق آدرس الکترونیکی  http://92.242.222.25/rooyesh نسبت به ثبت نام در این گردهمایی اقدام کنند .