کمک ۱۵۰ میلیون تومانی استانداری به جشن گلریزان

کمک ۱۵۰ میلیون تومانی استانداری به جشن گلریزان


استاندار خراسان جنوبی از کمک ۱۵۰ میلیون تومانی استانداری به جشن گلریزان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در جلسه دیدار اعضای ستاد مردمی  جشن گلریزان، خاطرنشان کرد: ما امسال نیز در حد سال قبل و در صورت امکان با رقمی بیشتر به این جشن کمک می نماییم.
به گفته وی؛ برگزاری جشن گلریزان، اقدامی بسیار ارزشمند و خدا پسندانه است.
وی با اشاره به توان محدود دولت ها در پوشش دادن همه مشکلات و کاستی ها تصریح نمود: به همت بخش خصوصی و غیر دولتی است که با انجام این اقدامات حسنه و نیکو، کمک کار دولت می شوند که بسیار قابل تحسین می باشد.
استاندار اظهار داشت: از گذشته های دور در آیین جوانمردی و مروت مرسوم بوده که پهلوانان به عرصه مشارکت های اجتماعی ورود می کردند و هر کدام به سهم خود مشکلات محله،منطقه و شهرهایشان را حل می نمودند.
قناعت افزود: کار شما از آنجا که در آستانه سال انجام شود، ستودنی است چرا که بخشی از  نیازمندی های افراد مستمند را مرتفع می کنید.
وی خاطرنشان کرد:  اصل و نفس کارتان علوی، بسیار زیبا و قابل تحسین است زیرا  مولای متقیان امیر مؤمنان علی (ع) را در کمک به نیازمندان الگوی خود قرار می دهید.
استاندار اظهار امیدواری کرد؛ به مرحله ای برسیم که شاهد هیچ گونه کم و کاستی در بین مردم استان و کشور عزیزمان ایران اسلامی نباشیم.
شایان ذکر است؛ زورخانه قدیمی امیر عرب که سال هاست جشن گلریزان را میزبانی می کند، به عنوان اولین میراث فرهنگی پهلوانی کشور،  ثبت آثار غیر ملموس جمهوری اسلامی ایران شده است.