کلنگ‌زنی کارخانه سرم‌سازی خوسف با اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی؛

کلنگ‌زنی کارخانه سرم‌سازی خوسف با اعتبار ۴۰ میلیارد تومانی؛

فرماندار شهرستان خوسف از افتتاح ۸۵ پروژه با اعتبار ۱۱۵ میلیارد ریال در شهرستان خبر داد و گفت: کارخانه سرم‌سازی خوسف با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود و بزرگترین مجتمع گردشگری و هتل در کویر بعد از اصفهان در خوسف ایجاد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق، محمد شفیعی در تشریح برنامه‌های دهه فجر اظهار داشت: در دهه فجر تعداد ۸۵ پروژه در شهرستان خوسف با اعتبار ۱۱۵ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه از سیاست‌های دولت اشغالزایی در روستاها و استفاده از همه ظرفیت‌ها از جمله از محل صندوق توسعه ملی است افزود: با افتتاح این پروژه‌ها ۱۰۹ نفر اشتغالزایی فراهم می‌شود.

وی بیان کرد: کارخانه سرم‌سازی شهرستان خوسف با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود و برای کارخانه کارتن‌سازی و مقواسازی مجوزها اخذ شده و زمین که وجود داشته و برای گرفتن تسهیلات به بانکها معرفی شده‌اند.

فرماندار شهرستان خوسف گفت: بزرگترین مجتمع گردشگری و هتل در کویر بعد از استان اصفهان در شهرستان خوسف ایجاد می‌شود که ۵ میلیارد تومان  از محل تسهیلات به آن داده شده  و نیز کارخانه فرآوری گیاهان دارویی در شهرستان خوسف ایجاد می‌شود.

شفیعی افزود: پانسیون در روستای معدن، مرکز خدمات جامع سلامت جواد الائمه، افتتاح خانه بهداشت روستاهای بصیران و ماژان، اورژانس ۱۱۵ ماژان از دیگر پروژه‌های دهه فجر است.