کشف  ۱۸۸کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی تنها در یک روز؛ تلاش های شبانه روزی پرسنل جان بر کق نیروی انتظامی استان:

کشف ۱۸۸کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی تنها در یک روز؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق و به نقل از ایرنا، دیروز، شنبه مورخ ۲۵ دیماه ۱۳۹۵، در محورهای استان طی چهار عملیات جداگانه بیش از ۱۸۸ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

سرتیپ مجید شجاع افزود: : ماموران انتظامی شهرستان نهبندان در بازرسی از ۲ دستگاه خودرو عبوری ۱۰۵کیلوگرم تریاک کشف و شش نفر متهم را دستگیر کردند.
وی اظهار کرد: در ۲ عملیات دیگر ماموران انتظامی سربیشه و ایست و بازرسی علی آباد بیرجند در بازرسی از ۲ دستگاه خودرو عبوری ۸۳٫۵کیلوگرم تریاک به دست آوردند.
وی اضافه کرد: در ارتباط با کشف مواد افیونی در مجموع چهار دستگاه خودرو توقیف و ۹نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مبارزه با پدیده مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود،از مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی،موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی۱۱ اطلاع دهند.
قابل ذکر است که در ۹ماهه سالجاری حدود ۲۶ تن انواع مواد مخدر توسط پرسنل زحمتکش ناجا در بازرسی از خودروهای عبوری در استان کشف و حدود چهار هزار نفر هم دستگیر شدند.