کشف بيش از نيم تن ترياك و حشيش در عمليات پليس خراسان جنوبی

کشف بيش از نيم تن ترياك و حشيش در عمليات پليس خراسان جنوبی

فرمانده انتظامي خراسان‌جنوبی از كشف ۵۳۳کیلوگرم ترياك و حشيش طي دو عمليات جداگانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنامنطقه خراسان جنوبی  سردارمجيد شجاع اظهارکرد: مأموران پلیس امنيت عمومي با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبي از دپوی مقدار قابل توجهي مواد مخدر در شهرستان بيرجند مطلع شدند.

وي افزود:  پس از شناسايي محل دپوی مواد مخدر با هماهنگي مقام قضائي در بازرسی انجام شده ۲۴۶كيلو و۵۰۰گرم ترياك و ۳۷كيلو و ۵۰۰گرم حشیش کشف شد.

فرمانده انتظامي خراسان جنوبي تصریح کرد: در عملياتي ديگر در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و تشديد مبارزه با قاچاق موادمخدر، مأموران انتظامی شهرستان “طبس” با همكاري پلیس امنيت عمومي استان با کسب خبري مبني بر جابجايي و انتقال مواد مخدر از محورهاي شهرستان طبس بلافاصله بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

شجاع ادامه داد: مأموران انتظامي شهرستان طبس و يگان تكاروي ۱۰۲ ديهوك به محل تردد قاچاقيان اعزام شدند كه هنگام كنترل محورهاي عبوري دو دستگاه سواري قاچاقچيان را مشاهده و متوقف كردند كه در بازرسي از خودروها ۲۴۹ كيلوگرم ترياك كشف و سه متهم دستگير شدند.

وي بیان كرد: در اين دو عمليات ۵۳۳كيلوگرم ترياك و حشيش، دو دستگاه خودرو توقيف و شش قاچاقچي با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

شجاع با بيان اينكه برخورد قاطع با قاچاقچيان مواد مخدر همواره به صورت جدي در دستور كار پليس قرار دارد خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با هرگونه موارد مشكوك در زمينه خريد، فروش و حمل موادمخدر سريعأ مراتب را برای شناسايي و دستگيري سوداگران مرگ به نيروهاي پليس اعلام كنند.

انتهای پیام