پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ در اواخر اردیبهشت؛

پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ در اواخر اردیبهشت؛

ایران‌خودرو در شرایطی از اواخر سال گذشته تولید پژو ۲۰۰۸ را به عنوان اولین محصول پسابرجامی خود آغاز کرد که هنوز این خودرو به صورت رسمی رونمایی نشده و پیش فروشی نیز برای آن در نظر گرفته نشده است.
به گفته مدیرعامل ایران خودرو، پژو ۲۰۰۸ هم اکنون در حال تولید بوده و این شرکت آمادگی لازم برای رونمایی و عرضه آن را به بازار دارد.
هاشم یکه زارع در این مورد به صنعت نویس می گوید: ما تولید پژو ۲۰۰۸ را از سال گذشته آغاز کرده ایم و در حال نیز آماده ایم تا این محصول را برای عرضه به بازار، رونمایی و پیش فروش کنیم. وی تاکید می کند:به احتمال زیاد پژو ۲۰۰۸ در اردیبهشت ماه رونمایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه پژو ۲۰۰۸ اولین محصول مشترک ایران خودرو و پژو در قرارداد جدید دو شرکت به شمار می رود، می افزاید:پس از رونمایی از پژو ۲۰۰۸، آن را در اواخر اردیبهشت ماه پیش فروش خواهیم کرد.
به گفته یکه زارع، قیمت قطعی و نهایی ۲۰۰۸ در آینده و زمانی که پیش فروش شود، مشخص خواهد شد. گفته های مدیرعامل ایران خودرو در شرایطی است که پژو ۲۰۰۸ قرار بود در هفته های پایانی اسفند سال گذشته با حضور رییس جمهور رونمایی شود، اما این اتفاق رخ نداد و رونمایی از این محصول جدید به سال جاری موکول شد.
گفته می شود ۲۰۰۸ احتمالا با قیمت پایه ۹۰ میلیون تومان و داخلی سازی حدودا ۲۰ درصدی روانه بازار خواهد شد.