پیام تبریک مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان  به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرآموزش وپرورش شهرستان درمیان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق بمدیر آموزش وپرورش شهرستان درمیان به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، پیام تبریکی صادر نمود.متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي است كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي قدم مي‌زنند. طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اند كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد. خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند، خبرنگاران وجدان بيدار جامعه جهانی و تصويرگر زمان خويشند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی شهرستان مرزی درمیان ، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های آموزش وپرورش دردولت تدبیر و امید قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای شهرستان، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود تلاش می کنید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.