همکاری‌های مجمع استانداران در راستای توسعه خراسان‌جنوبی دبیر مجمع استانداران کشور اعلام کرد:

همکاری‌های مجمع استانداران در راستای توسعه خراسان‌جنوبی

دبیر مجمع استانداران کشور با بیان اینکه مجمع استانداران آمادگی همکاری‌های لازم را در راستای توسعه خراسان جنوبی دارد، گفت: امیدواریم این برنامه به نتیجه‌ای در راستای توسعه استان برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، طاهری، امروز۲۱ دی‌ماه، در جلسه شورای اداری با حضور استانداران ادواری خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: مجمع استانداران یک تشکل صنفی غیردولتی و غیرانتفاعی است که در سال ۸۴ به ثبت رسیده و فعالیت خود ا آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه اعضای این مجمع استانداران استان‌‌ها هستند، افزود: در حال حاضر ۲۲۰ استاندار عضو این مجمع هستند.

دبیر مجمع استانداران کشور بیان کرد: یکی از ارکان این مجموعه، کمیته‌های استانی است که از مجموع استانداران آن استان تشکیل می‌شود.

طاهری ادامه داد: در جلسه امروز ۱۸ نفر از استانداران شرکت دارند و تشکیل این جلسه به معنای این است که خدمتگذاران انقلاب اسلامی فارغ از اختلاف سلیقه برای خدمت کردن به این کشور اسلامی آماده هستند. 

وی ادامه داد: حضور این استانداران در کمیته استانی استان به معنای آن است که تجربیات، نظرات و پیشنهادات و سوابق خدمتی خود را در اختیار استاندار حاضر بگذارند تا حداکثر استفاده برای خدمت به مردم فراهم شود.

دبیر مجمع استانداران کشور بیان کرد:‌کمیته استانی یک اتاق فکر مجرب و قوی است.

طاهری با بیان اینکه مجمع استانداران آمادگی همکاری‌های لازم را در راستای توسعه استان دارد، یادآور شد: امیدواریم این برنامه به نتیجه‌ای در راستای توسعه استان برسد.