“همدلی و همگرایی” عامل رشد و توسعه خانه مطبوعات خراسان جنوبی است‌

“همدلی و همگرایی” عامل رشد و توسعه خانه مطبوعات خراسان جنوبی است‌

مدیر عامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه‌های مختلف پایش‌ سلامت، تورهای زیارتی و سیاحتی از جمله برنامه ‌ها و خدمات خانه مطبوعات خراسان جنوبی است گفت: همدلی و همگرایی سبب رشد و پیشرفت خانه مطبوعات خراسان جنوبی می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از  خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سمانه سالاری صبح امروز در نخستین صبحانه کاری خبرنگاران خراسان جنوبی که با تلاش خانه مطبوعات استان برگزار شد، اظهار داشت: همدلی و همراهی خبرنگاران برای پیشبرد اهداف خانه مطبوعات از اهمیت زیادی برخوردار است.وی با بیان اینکه در این مدت کمبودها، درخواست‌ها و چالش‌ها را بررسی کردیم افزود: از انتقادات و پیشنهادات خبرنگاران در خانه مطبوعات استفاده می‌کنیم و خدمات انجام شده برای اعضا را از طریق کانال و سایت به اطلاع همه می‌رسانیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی گفت: دوره‌های خبرنگاری را آغاز کردیم و قرار است بعد از پایان این دوره در شهرستان‌ها هم دوره‌های خبرنگاری را برگزار کنیم.

سالاری افزود: از جمله برنامه‌های خانه مطبوعات خراسان جنوبی برگزاری تورهای زیارتی، سیاحتی، ارائه خدمات در بخش‌های سلامت، فیزیوتراپی و دندان پزشکی خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات خبرنگاران خراسان جنوبی تلاش می‌شود جلسات مشاوره، پرسش و پاسخ برگزار و مشکلات بررسی شود اما مهم‌ترین موضوع اخلاق حرفه‌ای در رسانه‌ها است که تلاش می‌شود در این راستا کارگاه‌های آموزشی برگزار شود.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیز  با بیان اینکه خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیاز به کمک اعضا دارد افزود: در دوره جدید کاری خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیاز به همدلی و همگرایی داریم و همواره تاکید بر حفظ حرمت و شأن خبرنگاران است.

محمد قربانی بیان کرد: مهم‌ترین‌ها را باید اصل قرار داد،هر چند همواره نقدها هم وارد است و ما در مجموعه خانه مطبوعات پذیرای انتقادات و پیشنهادات خبرنگاران هستیم.

وی یکی از برنامه‌های خانه مطبوعات را بازدید از نمایشگاه مطبوعات و حضور در مجلس یاد کرد و اظهار داشت: ۱۴ نفر از خبرنگاران به کربلا معلی اعزام شدند و امروز هم محل جدید خانه مطبوعات در استان خراسان جنوبی افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/