هزینه کرد هزار میلیارد ریال در حوزه های بهداشتی درمانی خراسان جنوبی؛ استاندار خراسان جنوبی:

هزینه کرد هزار میلیارد ریال در حوزه های بهداشتی درمانی خراسان جنوبی؛

سید علی اکبر پرویزی روز گذشته و در آیین بهره برداری از سه پروژه بهداشتی درمانی فردوس با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: در ششمین سفر وزیر بهداشت به استان شاهد افتتاح سه پروژه بهداشتی درمانی در این شهرستان هستیم .
وی با اشاره به سفرهای قبلی سید حسن قاضی زاده هاشمی به استان، گفت: در سه سفر اخیر وزیر بهداشت ۴۳۰ تخت بیمارستانی به مجموع تخت های مراکز درمانی خراسان جنوبی افزوده شده است.
وی ادامه داد: همچنین در سال های گذشته ۲۵۰ تخت بیمارستانی تجهیز شد، امید است روند توسعه و تجهیز تخت های بیمارستانی سال ۹۶ در استان ادامه داشته باشد.
به گزارش خبر شرق، پرویزی اظهار کرد: عملکرد مثبت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت یازدهم بر کسی پوشیده نیست، امید است در دولت های بعدی نیز شاهد ادامه روند این سبک مدیریت جهادی باشیم.
وی یادآور شد: امسال افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی و طرح تحول سلامت قابل مقایسه با سال های ابتدای انقلاب است، امید است با پیگیری های مستمر وزارت بهداشت در تکمیل نیروی پزشکی و پیراپزشکی این مراکز اقدامات لازم صورت بگیرد.
وی اظهار امیدواری کرد با تلاش و همت وزارت بهداشت در شهرستان های خراسان جنوبی و تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز، مردم استان به ویژه شهرستان های دور افتاده برای درمان مشکلات درمانی خویش مجبور به سفر به سایر استان ها و شهرستان ها نباشند.
سه پروژه بهداشتی درمانی شامل مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی ۱۴۸ تختخوابی حضرت رسول(ص) فردوس، مرکز خدمات جامع سلامت شهری باغشهر اسلامیه و پایگاه اورژانس شهری باغشهر اسلامیه امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.