هتل سپهر آیینه تمام نمایی برای نشان دادن پتانسیل های استان است مدیر هتل سپهر بیرجند عنوان کرد:

هتل سپهر آیینه تمام نمایی برای نشان دادن پتانسیل های استان است

سید محمد آذرکار مدیر هتل سپهر بیرجند در گفتگو با خبر نگار پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق ،در خصوص اهداف ساخت این هتل گفت: هتل سپهر در راستای ارائه خدمات نوین در امر هتل داری و برای خدمات رسانی به مسافرینی که به استان می آیند ، احداث و افتتاح شده است.

 

وی افزود: ارتقای کیفی و کمی صنعت گردشگری در خراسان جنوبی از جمله دیگر اهداف افتتاح این هتل بوده است و امید میرود که این مرکز به محلی برای رشد و توسعه استان تبدیل شود.

 

آذرکار گفت:هتل سپهر در هفت طبقه و در دو سازه طراحی شده است که دارای ۴۰ اتاق تک نفره، دو نفره و سوئیت است که این اتاق ها در مجموع ظرفیت پذیرش ۱۲۰ مسافر را دارا می باشند.

 

مدیر مجموعه هتل سپهر بیرجند گفت:داشتن فضاهای ورزشی و تفریحی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این هتل است که علاوه بر اقامت ، افراد میتوانند اوقات فراغت خود را نیز در آن بگذرانند.

 

وی افزود: لازمه موفقیت در این مجموعه این است که محورهای توسعه کمی ظرفیت های اقامتی و تفریحی و استاندارد های هتل داری گسترش یابد.

 

آذر کار اظهار کرد: هتل سپهر آیینه ای برای نشان دادن پتانسیل های خراسان جنوبی است که باید افراد سرمایه گذار از این مجموعه الگو برداری کرده و در زمینه های دیگر در استان خراسان جنوبی دست به سرمایه گذاری بزنند و اطمینان داشته باشند که برای آنها بازدهی خواهد داشت و مسئولین نیز از آنان حمایت خواهند کرد.