نماینده مجلس: بخش زیادی از مشکلات تحمیلی مربوط به تحریم هاست!

نماینده مجلس: بخش زیادی از مشکلات تحمیلی مربوط به تحریم هاست!

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلاتی که تاکنون بر مردم تحمیل شده درصد زیادی مربوط به تحریم هاست اما قسمتی هم مربوط به کم کاری و سوء عملکرد برخی هاست که باید به این مساله بطور جدی رسیدگی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق،  وی با بیان اینکه هدف دشمن امروز اقتصاد است افزود: مسئولان نظام در تمام قوا باید قدر این مردم را بدانند و صحبت نمایندگان آنها را جدی بگیرند.
در حاشیه راهپیمایی مردم بیرجند در روز پنج شنبه ۱۴ دی ماه،  بیان کرد: نمایندگان مردم به خوبی از دردهای جامعه آگاه هستند و مطالبات مردم را به خوبی می دانند اما متاسفانه برخی اوقات کمتر توجه می شود.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هیچ زمانی برای انقلاب کم نگذاشته اند و همواره پاسدار ولایت و دفاع از آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری بوده اند.
وی اظهار کرد: مشکلات مردم برگرفته از برخی نارسایی هاست که به خوبی آن را درک می کنیم و قوای سه گانه با توجه به همه توجهاتی که از اول انقلاب تاکنون داشته اند باید بیشتر توجه کنند.
عبادی افزود: قوه مجریه باید فعال تر عمل کند، قوه قضاییه مقابله با مفاسد اقتصادی را جدی بگیرد و قوه مقننه قوانینی محکم برای حمایت از محرومان وضع کند تا همانگونه که تاکنون در مقابل استکبار ایستاده ایم دست تمام معاندان نظام را از این کشور کوتاه کنیم.
وی بیان کرد: استکباریان با این کارها نمی توانند آسیبی به این مملکت وارد کنند اما باید همواره بیدار بود و از حیثیت نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کرد.