نشست ستاد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵خرداد خراسان جنوبی برگزار شد؛

نشست ستاد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵خرداد خراسان جنوبی برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، جانشین شورای یادشده در این جلسه گفت: حفظ وحدت در زیر چتر ولایت فقیه و اطاعت عملی از فرامین ایشان لازمه ی رسیدن به اهداف متعالی انقلاب است.
حجت الاسلام حسین رضائی با بیان اهداف گرامی داشت ارتحال امام خمینی (ره)، سه عامل احیای مبانی و اصول فکری امام (ره) به عنوان راهبرد اصلی نظام ؛ ترویج، تعمیق و توسعه اندیشه‌های امام خمینی (ره) به عنوان مسیر آینده انقلاب و تبیین شخصیت فکری و عملی آن حضرت و معرفی به نسل های آینده انقلاب را مهم دانست.
وی تاکید کرد، ولایت فقیه ارزنده ترین یادگار امام راحل است، ضرورت دارد، برای ادامه مسیر انقلاب و رسیدن به اهداف متعالی آن که ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور امام عصر (عج) است، حفظ وحدت لازم و ضروری است.
وی اضافه کرد: هرچه بیانات معظم له در جامعه اجرایی تر شود به اهداف انقلاب نیز نزدیک تر می شویم.
وی در ادامه به لزوم زنده نگه داشتن قیام تاریخ‌ ساز یوم الله ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ به عنوان مبدأ نهضت اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: برای ادامه ی مسیر انقلاب نیز به مجاهدت و جانفشانی بیشتر و صبر همراه با بصیرت نیازمندیم که به حمد الله در بین جوانان بیش از پیش وجود دارد.
رضایی با اشاره به همزمانی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با ماه رمضان خواستار برگزاری با شکوه مراسم در مرکز استان و دیگر شهرهای استان شد.