مولوی محمدعثمان: رای اهل سنت به دکتر روحانی است؛

مولوی محمدعثمان: رای اهل سنت به دکتر روحانی است؛

به گزارش ایرنا مولوی محمد عثمان قلندرزهی شامگاه دوشنبه با حضور در ستاد مرکزی روحانی حمایت مردم خاش را از این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
وی در اجتماع هواداران دکتر روحانی اظهارکرد: بهترین گزینه برای مدیریت اجرایی کشور دکتر روحانی است زیرا به لحاظ تجربه و کارهای موفق دولت ایشان در حوزه سیاست خارجی و امور داخلی کشور توصیه می کنیم جامعه اهل سنت و مردم ایران از ایشان حمایت کنند.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید با عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و برخورداری از حمایت های یکپارچه مردمی توانست کشور را از سراشیبی سقوط نجات دهد.
وی افزود: در دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی بخش بزرگی از مشکلات کشور کاهش پیدا کرد و امید و نشاط به جامعه تزریق شد.
امام جمعه اهل سنت خاش تاکید کرد: دولت در مبحث به سرانجام رساندن برجام و موفقیت در مذاکرات هسته ای، بازگرداندن پول های بلوکه شده ایران، خرید هواپیماهای پیشرفته، رونق دادن به اقتصاد و بهبود بخشیدن وضعیت اشتغال و معیشت مردم بهترین عملکرد را داشت.
مولوی قلندرزهی اظهارکرد:دولت یازدهم در مباحث اقوام و مذاهب کشور موفق عمل کرده و بهترین دوره برای آزادی بیان، فکر و اندیشه بود.
وی تاکید کرد: جامعه اهل سنت ایران در کنار سایر اقشار ملت و همگام با رهبر معظم انقلاب اسلامی قدردان تلاش های دولتمردان هستند.
وی افزود: جای بسیار خوشحالی دارد که در انتخابات امسال شوراها و ریاست جمهوری چهره های خوب و شایسته ای ثبت نام کردند و انتخابات را متنوع و پرشور ساختند لذا این امر نشان می دهد که جامعه ما به یک رشد فکری و بالندگی در اندیشه و ایده رسیده است.
مولوی محمد گل مدیر حوزه علمیه مخزن العلوم اهل سنت خاش هم در بیانیه ای حمایت قاطع جامعه اهل سنت را از دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
حاجی شهسوار شهنوازی از بزرگان و معتمدان شاخص شهرستان خاش و طائفه شهنوازی نیز بیان کردند: حمایت از دکتر روحانی بهترین تصمیم برای نجات دادن کشور از مشکلات است و بسیار خوشحال هستیم که جامعه بلوچ و اهل سنت خاش و استان سیستان و بلوچستان و کشور به این نتیجه رسیده اند که از دکتر روحانی حمایت کنند.