مقدمات وعده دکتر امیر حسنخانی نماینده مردم سرایان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پروژه پایلوت مرکز پرورش و دور گیری بز سانن  آماده می شود . روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی سرایان در جمع خبرنگاران در روز بازدید از منطقه سه قلعه گفت:

مقدمات وعده دکتر امیر حسنخانی نماینده مردم سرایان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پروژه پایلوت مرکز پرورش و دور گیری بز سانن آماده می شود .

پروژه پایلوت پرورش و دو رگ گیری بز سانن در منطقه سه قلعه یکی از وعده های دکتر امیرحسنخانی نماینده مردم سرایان در مجلس شورای اسلامی در سفر تیر ماه امسال به سه قلعه بود . وعده ای که بعد از گذشت ۲۰ روز از آن سفر با ورود سرمایه گذار بخش خصوص محقق می گردد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  خبرشرق .سفری که در آن جلسه هم اندیشی و توجیهی در خصوص اصلاح نژاد دام و معرفی دام های برتر با ارزش افزوده بالا و سازگار با شرایط منطقه با حضور دکتر امیرحسنخانی ، دکتر ملاصالحی مدیر کل مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی و کارشناسان مرکز اصلاح نژاد دام وزارت جهادکشاورزی با حضور دامداران شهرستان در بخش سه قلعه برگزار شدروابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی سرایان بعد از قول دکتر امیر حسنخانی مبنی بر ایجاد مرکز پرورش و اصلاح نژاد بز سانن در منطقه سه قلعه مدیر عامل شرکت توسعه بین المللی اقتصاد و عمران اقلیم خراسان جنوبی از منطقه سه قلعه بازدید نمود .
مدیرعامل شرکت شرکت توسعه بین المللی اقتصاد و عمران اقلیم خراسان جنوبی جهت اجرای پروژه پایلوت مرکز پرورش و دورگ گیری بز سانن به ظرفیت ۸۰۰ راس با مهندس سلیمانی مدیر جهادکشاورزی سرایان دیدار نمود . در این دیدار در خصوص اجرای پروژه و اقداماتی که باید برای شروع پروژه صورت پذیرد بحث و تبادل نظر شد و هماهنگی های لازم به عمل آمد و پس از این دیدار از محل اجرای طرح بازدید نمودند . و امید می رود با حمایت دکتر امیرحسنخانی پروژه خوبی برای اشتغال پایدار و افزایش تولید محصولات در منطقه باشد