معرفی برترین های قویترین مردان ایران در قاین؛

معرفی برترین های قویترین مردان ایران در قاین؛

به گزارش پايگاه خبري تحليلي خبر شرق، در این مرحله ۶ ورزشکار در پنج آیتم الوار ۴۵۰کیلویی با متراژ۲۰متر، چهارگانه (شامل حمل چرخ عصاره به متراژ پنج متر، حمل چمدان ۳۶۰کیلوگرم به متراژ پنج متر، حمل سیلندر به متراژ پنج متر و حمل آدمک روی سکو)، لیفت ماشین مرده یا گاری دستی روبه رو با بند ۴۰۰کیلوگرم ، کنده رکوردی ورودی ۱۴۰کیلو گرم ، گوی دو عدد ۱۸۰ کیلو گرم و دو عدد ۲۰۰ کیلوگرم روی سکوی ۱۱۰سانتی متری به رقابت پرداختند.
رییس کمیته فنی قویترین مردان خراسان جنوبی در حاشیه برگزار این رقابتها به خبرنگار ایرنا، گفت : پس از یک دوره رقابت فشرده محمد عزت پور از البرز به مقام قهرمانی دست یافت.
وی اظهار کرد: پیمان ماهری پور از اردبیل به مقام نایب قهرمانی رسید و علی اکبر جعفری از البرز مقام سوم را کسب کرد و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به حمید یعقوبی از خراسان جنوبی اهدا شد.
حمید یعقوبی افزود : فرامز رحمانی از قزوین ، مجید شریفی از البرز و علی نوکانی از کرمانشاه نیز مقام چهارم تا ششم این رقابت ها را از آن خود کردند.
وی اظهار کرد: در بخش تیمی، البرز عنوان اول ، قزوین دوم و همدان مقام سوم یازدهمین دوره مسابقات قویترین مردان ایران را کسب کردند.
یعقوبی خاطرنشان کرد : طبق نظر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور ۱۰نفر برتر به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد .
یازدهمین دوره مسابقه قویترین مردان ایران (جایزه بزرگ ) که از ۲۸دی ماه به میزبانی شهرستان قاینات و در سالن ورزشی سیمرغ دانشگاه پیام نور قاین آغاز شده بود ، ۳۰ ورزشکار از ۱۱استان کشور در وزن مثبت ۱۰۵کیلوگرم شرکت و با یکدیگر به رقابت پرداختند.