مشاور امور معلولین مدیرکل بهزیستی استان خراسان جنوبی منصوب شد

مشاور امور معلولین مدیرکل بهزیستی استان خراسان جنوبی منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران، صبح امروز با حضور شرفی مدیر کل، شیخانی معاون امور توانبخشی، کارشناسان توانبخشی اداره کل و کارشناس مسئولین توانبخشی ادارات بهزیستی شهرستان های تابعه، گردهمایی کارشناسان مسئول توانبخشی در محل سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، شیخانی معاون امور توانبخشی بهزیستی استان، ضمن خوش آمد گویی به همکاران شهرستان ها، هدف از برگزاری این گردهمایی را تبیین سیاست‌ها، برنامه‌ریزی برای بهبود و ارتقا روش‌ها و رویکردهای ارائه خدمات توانبخشی به جامعه هدف بیان کرد.

شرفی مدیر کل بهزیستی استان، از کارشناسان شرکت کننده، بابت اقدامات و برنامه های انجام گرفته در اجرای برنامه های گرامیداشت هفته جهانی افراد دارای معلولیت تقدیر کرد. وی همچنین به کسب رتبه حوزه توانبخشی بهزیستی استان در ارزیابی های ۶ ماهه اول سالجاری اشاره کرد و افزود: یقیناً کسب رتبه سوم کشوری در نتایج ارزیابی نظام نامه نظارتی ستاد به استان، ماحصل برنامه ریزی، تلاش، همت و پشتکار یکایک همکاران در سطح معاونت توانبخشی و ادارات شهرستانی است. وی تصریح کرد تمامی همکاران در سطوح مختلف باید به نحوی تلاش نمایند تا با ارائه خدمات مطلوب، مشکلات جامعه هدف تحت حمایت را به حداقل برسانیم.

در ادامه جلسه، مسئولین واحدهای حوزه توانبخش شهرستان های بیرجند (حسن خادم) – قاین (محمد بارانی) و طبس (عباس باقری) که طی ارزیابی بعمل آمده در سالجاری، بعنوان شهرستان های برتر برگزیده شده اند، با اهداء لوح تقدیر، تجلیل شدند.

در این گردهمایی، ابلاغ انتصاب آقای مجید دهقانی بعنوان “مشاور مدیر کل بهزیستی استان در امور معلولین” از سوی شرفی مدیر کل بهزیستی استان، به ایشان اهداء گردید.

در ادامه شرکت کنندگان در جلسه، با هدف تبادل تجربیات و بررسی چالش ها و ارائه نظرات و پیشنهادات پیرامون مباحث و موضوعات حوزه توانبخشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
۱۴۰۲/۰۹/۲۳
‏گفتنی است پیش از این امیرحسین صادقپور معلول جسمی و حرکتی و خبرنگار توانیاب پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران مشاور امور معلولین در بهزیستی بودو امروز بصورت غیابی و بدون اطلاع قبلی به امیرحسین صادقپورخبرنگار توانیاب پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران و اولین مشاور امور معلولین مدیرکل بهزیستی تودیع ومجید دهقانی معارفه شد