مدیریت احساسی حلال مشکل نیست بلکه تشدید کننده مشکل است؛ استانداخراسان جنوبی در شورای اداری شهرستان نهبندان:

مدیریت احساسی حلال مشکل نیست بلکه تشدید کننده مشکل است؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، سید علی اکبر پرویزی روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان نهبندان افزود: اگر در استان به گسترش فکر و اندیشه و کیفیت بخشی نیروی انسانی مجرب نباشیم، هیچ توسعه ای در منطقه رخ نخواهد داد.
وی اضافه کرد: در حال حاضر در عرصه جهانی توسعه کیفی مد نظر است نه کمی، در حالی که در برخی مناطق دور افتاده مدیرانی حضور دارند که مانع توسعه اند، افرادی با دید بازتری باید جایگزین آنها شوند.
وی نسبت به پیدایش چنین تفکری در جامعه انتقاد کرد و یادآور شد: برخی مدیران فکر می کنند برای کمک به طرح های توسعه ای از اندوخته های شخصی هزینه خواهند کرد در حالیکه چنین نیست، تا چنین تفکری اصلاح نشود از توسعه هم خبری نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه مدیران استان و شهرستان نباید ترمز توسعه باشند، افزود: مدیر واقعی فقط باید به دنبال توسعه و پیشرفت جامعه باشد، اگر این روحیه به وجود آید رور به روز شاهد اقدام های مثبتی در بخش های زیربنایی و زیرساختی خواهیم بود.
استاندار خراسان با اشاره به مکاتبه های انجام شده برای تامین برق مورد نیاز معادن نهبندان بیان کرد: قرار است، حقوق دولتی حاصل از فعالیت های معدنی در اختیار استان گذاشته شود، در صورت تحقق این اقدام بسیاری از مشکل بخش صنعت و معدن شهرستان رفع خواهد شد.
به گفته وی از مجموع حقوق دولتی از معادن ۶۵درصد در زیرساخت های صنعتی ، ۱۵ درصد برای زیرساخت های جانبی اطراف معادن در اختیار استانداری قرار خواهد گرفت و بقیه در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهد بود، امیدواریم از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.
پرویزی یادآور شد: در مورد روکش آسفالت آنچه در زمان دولت تدبیر و امید انجام شد با اقدام های دولت های قبل از اول انقلاب تاکنون بیشتر یا برابری می کند که نتیجه آن برای مردم ملموس است.
استاندار خراسان جنوبی اضافه کرد: هم اکنون در شهرستان نهبندان ۱۰۰ کیلومتر آسفالت راه در دست اقدام است که در تاریخ نهبندان بی سابقه است .
پرویزی ادامه داد: با توجه به اعتبار ویژه برای نهبندان بعد از سفر مقام معظم رهبری و ارزشمند بودن این سفر، آنچه از لحاظ بودجه جذب شد، در دولت های بعدی متاسفانه ردیف بودجه ای در نظر گرفته نشده است.
وی همچنین گفت: طرح آبخیز داری اگر طرح جامع و قابل توجیهی باشد در بودجه سال آینده از اجرای آن حمایت خواهیم کرد.
استاندار خراسان جنوبی در ادامه تاکید کرد: برای طرح آبرسانی به روستاها با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب آب روستایی بودجه ای برای اقدام ندارد، موضوع به دهیاری ها واگذار شد و ماشین آلات مورد نیاز در حد امکان از طریق استانداری در اختیار آنها گذاشته شد.
استاندار خراسان جنوبی در ادامه به طرح توسعه بیمارستان نهبندان که در اولویت قرار دارد، اشاره کرد و گفت: بیمارستان هایی که ساخته می شود باید خدمات خوبی به مردم ارایه کنند، در غیر این صورت همان خانه های بهداشت کفایت می کنند.
به گفته پرویزی در حوزه بهداشت و درمان هم اقدامهای خوبی در استان و منطقه انجام شد و ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار جذب شد و در حال حاضر تجهیزات پزشکی از محل این اعتبار در سراسر استان تامین می شود.
وی در ادامه با اشاره به ۹۴ پروژه ورزشی نیمه تمام برجای مانده استان از دولت قبل، عنوان کرد: مدیریت احساسی حلال مشکل نیست بلکه تشدید کننده هم است، اگر در ۱۱شهرستان استان کار احداث همین تعداد پروژه شروع می شد، امروز در حال ساخت مرحله دوم و سوم بودیم.
وی بیان کرد: در مورد سالن ورزشی بانوان هم تمام سعی خود را خواهیم کرد تا بتوانیم هر چه سریعنر به بهره برداری برسد.
وی در ادامه کار کردن و خدمت در شرایط سخت را ارزشمند دانست و افزود: اگر خدمت به خلق با توکل به خدا و صداقت در گفتار و کردار باشد به طور حتم در شرایط بحرانی خواهیم توانست به موفقیت های چشم گیری برسیم.