فعالیت ۹۸۲ مبلغ در ایام ماه رمضان در خراسان‌جنوبی؛

فعالیت ۹۸۲ مبلغ در ایام ماه رمضان در خراسان‌جنوبی؛

سرپرست اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از فعالیت ۹۸۲ مبلغ و مبلغه در ایام ماه رمضان در سطح استان خبرداد.

حجت الاسلام احمد رضایی، در کمیته شئون فرهنگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: طی ایام ماه مبارک رمضان ۹۸۲ مبلغ و مبلغه در سطح استان فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۵۰ نفر بومی و ۷۳۲ نفر نیز اعزامی از حوزه‌های علمیه مشهد و قم هستند.

سرپرست اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری ۱۵۰۰ جلسه قرآنی طی ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و افزود: برگزاری کلاس‌های قرآنی قرائت، حفظ و مفاهیم توسط موسسه‌ها و خانه‌های قرآنی از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

وی اظهار کرد: اجرای طرح «با قرآن در رمضان» از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده بوده که در راستای اجرای آن جلسات محوری جزء خوانی، مفاهیم و تفسیر قرآن برگزار می‌شود.

رضایی با بیان اینکه در دهه سوم ماه مبارک رمضان میزبان دو قاری بین‌المللی، یک حافظ   و یک مجری خواهیم بود، گفت: همچنین حضور دو مفسر از حوزه علمیه قم در استان را خواهیم داشت.

سرپرست اداره‌کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به فضیلت‌های ماه مبارک رمضان بیان کرد: تمام کتب آسمانی در این ماه پر فیض نازل شده است.

رضایی با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی در این ماه به حداقل خود می‌رسد، افزود: همچنین ماه مبارک رمضان، ماه تقویت تقوی   و سد بسیار محکمی در برابر عذاب‌های دنیوی و اخروی است.