فرماندار ویژه طبس فرا رسیدن دهه فجر را تبریک گفت؛

فرماندار ویژه طبس فرا رسیدن دهه فجر را تبریک گفت؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، فرماندار ویژه طبس در پیامی ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

📝متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خداوند بخشنده‌ و مهربان

سالها پیش، قریب به پنج دهه گذشته معمار انقلاب با شعار “سربازانم در گهواره اند” نهضتی را شروع کرد که سرآمد آن انقلاب ۵۷، آزادی مردم ایران از زیر بار ظلم، استبداد، خودکامگی و سرسپردگی بود.

حضرت امام (ره) همانگونه که در بهشت زهرا تاکید نمود، با پشتوانه مردم توانست انقلاب اسلامی را به سرانجام برساند و ثابت نمود نهضت هایی که با هدف الهی و پشتوانه مردمی قدم در راه مقاومت و ظلم ستیزی نهند، سرانجام به پیروزی خواهند رسید.

در حالی سی وهشتمین بهار انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را تجربه می کنیم که کشور عزیزمان همواره در معرض آزمون ها و تهدیدات سختی قرار داشت. از هشت سال جنگ تحمیلی تا تحریم های ظالمانه، ولی با اتّکال به خداوند متعال و رهبری حضرت امام (ره) و در ادامه آن مقام معظم رهبری و حمایت های بی دریغ مردم عزیز توانست از همه آن ها سربلند و سرافراز با قامتی استوارتر و محکم تر از قبل بیرون آمده و ثابت نماید تا مادامی که وحدت و اتحاد در کشور حکم فرماست هیچ کدام از تهدیدات اثری نخواهد داشت.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سی وهشتمین بهارانقلاب به عموم مردم عزیز به ویژه هم وطنان و همشهریان طبسی به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران، معلمین، دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان، کارمندان، کارگران و همه اقشار جامعه، بار دیگر بر تداوم وحدت و همدلی ایجاد شده در شهرستان تاکید نموده و رمز موفقیت در توسعه شهرستان را اتّکال به خداوند متعال، انبیاء و معصومین و وحدت و همدلی و شنیدن صدای واحد از شهرستان می دانم.

آرزومندم همواره امنیت و سلامتی در کشور عزیزم ایران مستدام و پایدار بماند.

سید مهدی طلائی مقدم
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس