عدم استفاده از کلاه ایمنی جوان بیرجندی را به کام مرگ برد

عدم استفاده از کلاه ایمنی جوان بیرجندی را به کام مرگ برد

شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با سواری پراید در جاده بند امیرشاه بیرجند یکی از راکبان موتورسیکلت در دم جان باخت و دیگری به شدت مجروح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق  ،سرهنگ”حسین رضایی” فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی اظهار داشت:ساعت ۱۹ و ۴۱ دقیقه شب گذشته با اعلام مركز فوريت هاي پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف جرحي در جاده بند امير شاه ،بلافاصله نیروهای امدادی و گشت پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت:مأموران با حضور در صحنه مشاهده کردند یک دستگاه پراید نقره ای با دو سرنشین در حالي كه از سمت بند امير شاه به سمت شهر بيرجند در حركت بوده با يك دستگاه موتورسيكلت با راكب و يك نفرترک نشين كه در سمت مخالف در حرکت بوده است به دليل انحراف موتورسيكلت از مسير خود به صورت رخ به رخ برخورد کرده است که متاسفانه ترک نشین موتورسیکلت در دم فوت و راکب موتور به شدت مجروح شده است .

سرهنگ رضایی با بیان این که مصدوم که سطح هوشیاری پایینی داشته است به بیمارستان اعزام شده است افزود:علیرغم تأکیدات مکرر پلیس ، راکب و ترک نشین موتورسیکلت هیچ کدام از کلاه ایمنی استفاده نکرده بودند که میزان صدمات جسمی آنان را افزایش داده است .

وی مقصران اولیه این تصادف را راکب موتورسیکلت اعلام و تصریح کرد :خودور و موتور سیکلت به پارکینگ منتقل شد و علت دقیق حادثه انحراف به چپ موتورسیکلت تشخیص داده شده است .