صدور حکم انتصاب شهرداران چند شهر خراسان جنوبی

صدور حکم انتصاب شهرداران چند شهر خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی، با صدور احکامی جداگانه، ابلاغ انتصاب تعدادی از شهرداران استان را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران در احکام جداگانه به امضای آقای ملانوری ، مصطفی غلامی به عنوان شهردار آیسک، مهدی اکبری به عنوان شهردار سه قلعه، علی خطیب به عنوان شهردار اسلامیه و مهدی قلی زاده به عنوان شهردار باغستان منصوب شدند.

استاندار، احکام حسین بلالی را برای شهرداری بشرویه، گشتاسب کیانی را برای شهرداری آبیز، رضا مطلبی پور را برای شهرداری سرایان و حسنِ پور را نیز برای شهرداری نیمبلوک صادر کرد.

در متن حکم استاندار خراسان جنوبی برای انتصاب شهرداران این شهر‌ها آمده؛ “در اجرای تبصره (۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورا‌های اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵/۳/۱ و اصلاحات بعدی، با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر؛ و نظر به تعهد و شایستگی، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار… منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در نظر گرفتن عدالت در توزیع خدمات و امکانات و مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در تدوین برنامه راهبری توسعه گرا، تعامل با مسئولین، معتمدین و شورای اسلامی شهر، در ایجاد محیط سالم شهری و نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های دولت، موفق باشید.
توفیق روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم”.