شرایط فروش جدید ایران‌خودرو در دی‌ماه؛

شرایط فروش جدید ایران‌خودرو در دی‌ماه؛

ایران‌خودرو از دوم دی‌ماه ۹۶ فروش انواع محصولات خود را در طرح‌های متنوع و جدید پی می‌گیرد.

تخفیف خرید محصول ایرانی، گزینه ایست که در شرایط فروش این ماه ایران خودرو جلب توجه می‌کند. این تخفیف از ۲۰۰ هزار تومان برای خودروی پژو پارس TU5 شروع و تا ۸۰۰ هزار تومان برای رانا ارائه می‌شود.

شرایط پیش‌فروش عادی محصولات ایران‌خودرو

تخفیف خرید محصول ایرانی قابل ارائه در این بخشنامه، صرفاً در صورت واریز نقدی مابه‌التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوت‌نامه و دریافت خودرو پرداخت می‌گردد و در صورت منقضی شدن دعوت‌نامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی‌باشد.
– هدیه همکاری در تولید قابل ارائه در جدول شماره ۲ پیوست، صرفاً پس از صدور دعوت‌نامه و دریافت خودرو ارائه می‌گردد؛ پرداخت این هدیه در قراردادهای انصرافی نیز مشروط به صدور دعوت‌نامه است.
– امکان ایجاد تعهد برای شماره مشتری دوم نمایندگی وجود دارد.

شرایط فروش اقساطی منعطف محصولات ایران

در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت‌نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. ازاین‌رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش ثبت‌نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه امکان‌پذیر خواهد بود. ضمناً نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت‌نام به نمایندگی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرایط جدید فروش نقدی فوری محصولات ایران‌خودرو

در این بخشنامه امکان ثبت‌نام صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم است و ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی و کارتکس و ثبت‌نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

شرایط پیش‌فروش عمومی محصولات ایران‌خودرو ( طرح فیروزه‌ای ) 

شرایط پیش‌فروش عمومی محصولات ایران‌خودرو (طرح فیروزه‌ای) ویژه آذر ۹۶ به همراه تخفیف خرید محصول ایرانی و هدیه ویژه همکاری در تولید از روز چهارشنبه ۹۶/۰۹/۰۱ لغایت ۹۶/۰۹/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست ارائه می‌گردد. به ازای هر ثبت‌نام در این بخشنامه، مازاد بر سود مشارکت، تخفیف خرید محصول ایرانی و هدیه همکاری در تولید نیز پرداخت می‌گردد.

شرایط ویژه بخشنامه:
تخفیف خرید محصول ایرانی صرفاً در صورت واریز نقدی مابه‌التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوت‌نامه و دریافت خودرو پرداخت می‌گردد و در صورت منقضی شدن دعوت‌نامه و یا انصراف قرارداد قابل ارائه نمی‌باشد.
هدیه همکاری در تولید، صرفاً پس از صدور دعوت‌نامه و دریافت خودرو ارائه می‌گردد؛ پرداخت این هدیه در قراردادهای انصرافی نیز مشروط به صدور دعوت‌نامه است.
در این بخشنامه، امکان صلح (تا یک مرتبه) فراهم است.