در تصمیمات مرحوم هاشمی رفسنجانی چه در دوران مبارزات،چه در دوران امام وچه در دوره اخیر، سستی وجود نداشت؛ معاون سیاسی وزیر کشور:

در تصمیمات مرحوم هاشمی رفسنجانی چه در دوران مبارزات،چه در دوران امام وچه در دوره اخیر، سستی وجود نداشت؛

دکتر احمدی که صبح امروز به همراه استاندار خراسان جنوبی و تنی چند از مسئولین استانی در نشست مشترک با فعالان سیاسی استان سخن حضور پیدا کرده بود در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا…هاشمی رفسنجانی، اقدامات ایشان در دفاع از عقلانیت،انقلاب،اسلام و مردم را ستودنی دانست و افزود:در تصمیمات مرحوم هاشمی رفسنجانی چه در دوران مبارزات،چه در دوران امام وچه در دوره اخیر، سستی وجود نداشت.

به گزارش پایکاه خبری تحلیلی خبر شرق، معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور  صبح امروز و همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر در جمع فعالان سیاسی استان گفت: مجموعه وزارت کشور زمینه رشد برای احزاب سیاسی دارای اساسنامه و برنامه مشخص را فراهم کرده است.
رئیس ستاد انتخابات کشور، در ادامه با اشاره به اینکه تفاوتی بین دیدگاههای رئیس جمهور و وزیرکشور در پیشبرد امور وجود ندارد اضافه کرد:انتخاب مهندس پرویزی به عنوان استاندار خراسان جنوبی موید این موضوع است.
دکتر احمدی با بیان اینکه وقتی از واژه اعتدال نام می بریم، این تعریف شامل آحاد جامعه و همه گروههای سیاسی می شود ادامه داد: برای دولت اعتدال همه گرایشات سیاسی قابل احترام بوده و اصل مهم و اساسی در این دولت عقلانیت و کارائی است.
وی با اشاره به تغییرات سریع اوضاع سیاسی در جهان و موانع گاهاً متناقض کشورها در مواجه با اتفاقات مختلف افزود:درایت و حسن تدبیر رئیس جمهور و وزرای باتجربه و مدبر دولت تدبیر و امید، نقطه اتکاء و امید مردم و مدیران کشور است.
معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه امروز تلاش همه عقلا، مسئولین و مردم تقویت وحدت ملی، امنیت ملی و منافع ملی است گفت:ایجاد امید و تقویت روحیه مشارکت سیاسی و مدنی در استان خراسان جنوبی ملموس بوده ، مطالب، پیشنهادات و انتقادات فعالان سیاسی و احزاب را به وزیر کشور انتقال خواهم داد.
وی در ادامه جلسه از فعالین سیاسی و مجموعه احزاب خواست رئوس برنامه ها و رهنمودهایی که مد نظر دارند را ارائه کرده و ادامه داد: احزاب و فعالین حوزه زنان پیشنهادات و اولویت های برنامه ای خود را به حوزه های مرتبط در استان ارائه تا به مرکز منعکس شده و پیگیری و اجرائی شوند.
رئیس ستاد انتخابات کشور، با تأکید بر ضرورت جلوگیری از انجام اقدامات غیر قانونی در روند فعالیت های سیاسی توسط برخی جریانات خاص افزود: در خصوص تشکیل جبهه های سیاسی، رعایت مر قانون الزامی بوده و در راستای اجرای قانون احزاب نیز آیین نامه اجرائی جدیدی در دست تدوین است که ان شاالله ابلاغ خواهد شد.

به گزارش خبر شرق، در ابتدای این نشست ۶ نفر از فعالین سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا در حضور معاون سیاسی وزیر کشور نقطه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود در زمینه های مختلف را ارائه نمودند.