روز هایی پر از نور دلنوشته ای به بهانه بهمن ماه از دوران انقلاب

روز هایی پر از نور

بسم الله الرحمن الرحیم
بنام خدا وبا یاد شهیدانی که با خون خود به ما فرهنگ عشق و ایثارو شهادت آموختند ، عشق وشهادت را پیام آور شدند وتوحید وحرکت را راهنما.بیاد بنیان گزار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره).
بیاد دارم که در سال ۱۳۵۷ انقلاب اسلامی ایران بدست مردم ورهبری امام خمینی (ره) جان گرفت وآتشی به جان رژیم شاهنشاهی انداخت که هنوز شعله های آن با چشم دل دیده می شود.
بیاد دارم که چیزی به نام ارزش واخلاق ودین در فرهنگ رژیم شاهنشاهی وجود خارجی نداشت ، بیاد دارم مردم در تاریکی حکومت ظلم وستم شاهنشاهی ودر خفقان موجود هیچ صدایی شنیده نمی شد ، بیاد دارم که رهبری این کشور در دست بی کفایت شاهی ستمکار وخونخوار بود که هزران تن از جوانان این این مرز وبوم در سخت ترین شرایط ودر مخوفترین زندانها به خاک وخون کشید. بیاد دارم که این گردانندگان حکومت ایران در آن زمان با ناموس این ملت چه ها که نکردند . شاید تاریخ از نگارش آن شرم دارد.
شاید برای جوانان ما باور این مطالب سخت باشد و آن را بصورت یک داستان یا قصه بیان کنند .
حال به برکت وجود بنیان گذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) وجانشین خلفش آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) وخون هزاران شهید در دهه فجر بهمن ۵۷ وخرداد۴۲ وجانفشانی رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس وهزاران جانباز که هنوز درد ورنج این دفاع را با خود همراه دارندوترور ناجوانمردانه دولتمردان  ودانشمندان این نظام مقدس ، رهبری داریم که وجودش یک نعمت الهی است از امنیت وآرامشی برخورداریم که شاید در هیچ کشوری وجود نداشته باشد ، فرهنگ حاکم در جامعه ما فرهنگی ارزشی ، الهی است ، اصلا قابل قیاس با نظام شاهنشاهی عاری از مهر نیست .
خدایا به جوانان ما بصیرتی عطا فرما که قدر این همه نعمت را بدانند ، خدایا به مردم ما توانی عطا فرما که به برکت آن قدر این ولایت ورهبری را بدانند . خدایا ما سالهای سختی را پشت سر گذاشته ایم ،هزینه های گزافی در این پرداخته ایم ، به لطف وبزرگواری خودت به بصیرتی عطا فرما که بتوانیم لیاقت پاسداری از خون شهیدانمان را داشته باشیم.
خدایا به دولتمردان ما نیز بصیرتی عطا فرما که در دام شیطان گرفتار نشوند.وقدر این مردم شریف وشهید پرور را بیشتر بدانند.
بیایید تلاش کنیم که فراموشمان نشود که از کجا به کجا رسیده ایم. چه چیزهایی نداشته ایم که در حال حاضر آنرا به راحتی در دسترس داریم و…… دوستتان دارم
در هر حکومتی مشکلات وکمبودهایی وجود دارد که من منکر آن نیستم ، ولی داشته های ارزشمند ما بیشمارند که حفظشان نیز از اوجب واجبات است. وتکلیفی است بر گردن تک تک ما از پیر وجوان.