رسانه تاثیرگذار در شکل‌گیری ارزش‌های اجتماعی است

رسانه تاثیرگذار در شکل‌گیری ارزش‌های اجتماعی است

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: رسانه تاثیرگذار در شکل گیری ارزش‌های اجتماعی و آموزشی است و در رشد فکری جامعه نقش بسزایی دارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از  ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی،  محمد اسماعیل افضل پور شب گذشته (۲۷ آذرماه) در نشست هم اندیشی رسانه ای ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت رسانه در گسترش ورزش و خدمات به قشر جوان اظهارکرد: با توجه عصر ارتباطات و سلطه رسانه با پیشرفت‌های فناوری اطلاعات تاثیرگذاری رسانه در جامعه افزلیش یافته است.

وی افزود: شعاع عمل، سرعت عمل و قدرت تاثیر از شاخصه های رسانه است که برای رسیدن به اهداف و ماموریت‌های خود می‌توان استفاده کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ادامه داد: همه رسانه‌ها بخصوص صدا و سیما تاثیرگذار در شکل گیری ارزش‌های اجتماعی و آموزشی است و در رشد فرهنگی و تغییر نگرش جامعه نقش بسزایی دارند.

افضل پور تصریح کرد: نیاز است در ماموریت‌های ورزش و جوانان دیگر ادارات نیز وارد شوند که در این زمینه می توان از تاثیرگذاری رسانه بهره برد.

وی اظهارکرد: با توجه با تاثیرات رسانه می‌توان این امر را در حوزه ورزش و جوانان گسترش داد و از طریق این تاثیرات در ماموریت های خود موفق باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی یاداور شد: نیازمند همکاری‌های فرابخشی و فراسازمانی هستیم که امیدواریم در این زمینه تعامل بیشتری با صدا و سیما داشته باشیم.

افضل پور خاطر نشان کرد: زمینه‌های بیشتری برای تعامل وجود دارد که در حال حاضر فرصت فراهم شده که می‌توان از این فرصت استفاده کرد.