رزمایش الی بیت المقدس در بشرویه برگزار می شود؛

رزمایش الی بیت المقدس در بشرویه برگزار می شود؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه گفت: رزمایش دفاعی و نظامی الی بیت المقدس روزهای پنجم و ششم اسفند ۹۵ در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبر شرق، سرگرد علی خبازی، افزود: در این رزمایش عملیاتی از قبیل دفاع از کوی و بزرن، امداد و نجات و پدافند غیرعامل اجرا می شود.
وی مقر برگزاری این رزمایش را گلزار شهدای بخش « ارسک » اعلام کرد و ادامه داد: هدف از برگزاری این رزمایش نمایش اقتدار و ارتقای آمادگی رزمی گردان های بیت المقدس بسیج به منظور انجام فعالیت های جمعی و گروهی است.
خبازی اظهار کرد: آمادگی عمومی و ارتقای توانایی رزمی و دفاعی برای اجرای به موقع و هرچه بهتر ماموریت های محوله از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.
وی اضافه کرد: بسیج ظرفیتی مردمی است که در ایجاد امنیتی پایدار و دفاع از میهن اسلامی نقشی بسیار راهبردی دارد و استفاده مطلوب از این ظرفیت جز در پرتو ارایه آموزش های لازم به سایر اقشار میسر نمی شود.
به گزارش ایرنا، خبازی از برگزاری برنامه های فرهنگی در این رزمایش خبر داد و گفت: نیروهای بسیجی علاوه بر اینکه در زمینه دفاعی و نظامی باید در آمادگی کامل به سر ببرند و در زمینه های فرهنگی نیز باید الگویی مناسب برای سایر اقشار باشند.
وی افزود: دفاع از نظام و ارزش های انقلاب از مهم ترین وظایف بسیج است و به همین دلیل نیروهای بسیجی باید همواره در آمادگی کامل به سر ببرند و اجرای این گونه رزمایش ها فرصتی برای بالا بردن سطح مهارت های نظامی ،امدادی و تعمیق باورهای اعتقادی و اسلامی در مسیر تحقق ارزش های اصیل انقلاب می باشد.