دیدار استاندار خراسان جنوبی با مادر دو شهید شهرستان زیرکوه؛

دیدار استاندار خراسان جنوبی با مادر دو شهید شهرستان زیرکوه؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق  به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ سیدعلی اکبر پرویزی، در این دیدار با اشاره به اینکه امنیت امروز را، مدیون رشادت های شهدای عزیز هستیم، گفت: باید یاد شهدا در همه ایام به ویژه دهه فجر، بیشتر از گذشته گرامی داشته شود.
وی اضافه کرد: شهدا و خانواده های معظم آنها، جایگاه ویژه ای نزد مردم ایران دارند، گفت: همه مسئولان باید برای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران با تمام توان و امکانات تلاش کنند؛ چرا که ما مدیون خون شهدا و استقامت و ایثارگری های ایثارگران در تمام دوارن انقلاب اسلامی هستیم.
پرویزی با بیان اینکه توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از مهم ترین اولویت های کاری دولت یازدهم است، افزود: مسئولان ذیربط باید ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفته و برای رفع آنها تلاش کنند.
شهید سید ابوطالب اسماعیلی که در سال ۱۳۴۱ به دنیا آمد، ۱۹ شهریور ماه ۶۴ در اشنویه آذربایجان غربی در اثر اصابت ترکش به سر به شهادت رسید و از این شهید یک فرزند پسر به یادگار ماند. 
همچنین طلبه شهید سید مصطفی اسماعیلی که به صورت بسیجی در جبهه حضور یافته بود، یکم مردادماه ۶۵ در جزیره مجنون در اثر اصابت ترکش به قلبش به شهادت رسید.