دفتر جدید خانه مطبوعات خراسان جنوبی افتتاح شد

دفتر جدید خانه مطبوعات خراسان جنوبی افتتاح شد

دفتر خانه مطبوعات خراسان جنوبی با حضور مسئولان استانی در بیرجند افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از   خبرگزاری تسنیم از بیرجند، ظهر امروز احمد محبی در حاشیه افتتاح دفتر خانه مطبوعات خراسان جنوبی اظهار داشت:خانه مطبوعات در استان خراسان جنوبی با توان وعزمی جزم وار میدان شوند وبرنامه‌هایشان در خور وشان همکاران باشد.

وی افزود: فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی آمادگی دارد یک قطعه زمین در مجاورت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در اختیار خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی قرار دهد تا ساختمان خود را احداث کنند.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: باید تلاش شود از همه ظرفیت‌ها در خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی استفاده شود.

محبی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا اعضای خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی دیداری با استاندار داشته باشند، افزود: خانه مطبوعات از آن کسی خاص نبوده بلکه برای همه استان است ووابستگی به هیچ دسته‌ای نیست.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲۵ نفر عضو خانه مطبوعات در استان خراسان جنوبی هستند، بیان داشت: رسانه‌ها باید با خانه مطبوعات همکاری کنند تا سبب دلگرمی شود.

در این مراسم اعظم انصاری خبرنگار تسنیم به عنوان روابط عمومی خانه مطبوعات خراسان جنوبی معرفی شد.

دوره‌های آموزش خبرنگاری در شهرستان‌های خراسان جنوبی برگزار می‌شود

محمد قربانی اظهار داشت: در حال حاضر دوره‌های خبرنگاری با همکاری استانداری خراسان جنوبی در حال برگزاری است که در برنامه داریم این دوره‌ها در شهرستان‌ها هم برگزار شود.

وی افزود: نمایندگی خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی در آینده نزدیک در شهرستان طبس راه‌اندازی می‌شود و امروز هم شاهد افتتاح دفترخانه مطبوعات در استان خراسان جنوبی بودیم.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان جنوبی گفت: دفتر خانه مطبوعات استان خراستان جنوبی در حال حاضر در یک محیط موقتی در مساحت کمتر از ۱۰۰ متر مربع در قالب دو اتاق راه‌اندازی شده است.

قربانی، با بیان اینکه خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی بیش از هر چیز دیگری به هم صدایی و همگرایی اعضا و خبرنگاران نیاز دارد افزود: حفظ حرمت و تکریم خبرنگار در جلسات اداری و کاری برای خانه مطبوعات خراسان جنوبی یک اصل است.