در دولت تدبیر و امید، خدمات گسترده، ولی اطلاع رسانی ضعیف؛ وزیر اطلاعات:

در دولت تدبیر و امید، خدمات گسترده، ولی اطلاع رسانی ضعیف؛

وزیر اطلاعات گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی کارهای بسیار بزرگی انجام شده و در دولت یازدهم نیز خوب کار می شود اما اطلاع رسانی از این امر و تبلیغ آن ضعیف بوده و بطور مناسب و شایسته بیان و اعلام نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از خبر آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی روز یکشنبه در دیدار با آیت الله سید جعفر سیدان از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان در مشهد به سفر دیروز خود به شیراز اشاره و بیان کرد: دیروز فقط در استان فارس ۲۶۲ روستا گازرسانی شد.
وی ادامه داد: همچنین بطور همزمان در سایر استانهای کشور کارها در گستره وسیع در حال انجام است چنانچه در امور برقرسانی روستاها، گازرسانی به شهرها و روستاها، افتتاح بیمارستانها، مدارس، پروژه های راه سازی و دیگر عرصه ها اقدامات گسترده ای انجام شده و همچنان هم در دست اجراست اما تبلیغات مناسبی از خدمات ارائه شده و در دست انجام صورت نمی گیرد.
وزیر اطلاعات به حاشیه شهر مشهد نیز اشاره و بیان کرد: عمده جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری حاشیه این کلانشهر روستاییانی هستند که به دلیل نبود اشتغال و مشکلاتی از این دست به حاشیه مشهد مهاجرت کرده اند.
وی گفت: عزم دولت بر حل این مشکل است چنانکه در نشستی پیرامون حاشیه کلانشهرها در تهران مقرر شد هر یک از دستگاهها به تناسب وظیفه خود در سکونتگاههای غیررسمی شهرها به ویژه مشهد که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز می باشد، ارائه خدمات تا خروج حاشیه ها از این وضعیت را ادامه دهند.
حجت الاسلام علوی در ادامه به موفقیتهای وزارت اطلاعات نیز اشاره و بیان کرد: در این مدت تمامی تلاشها و موفقیتها در عرصه خدمت رسانی به مردم و نظام در سایه دعای مردم، توسل به ائمه(ع) و توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی کسب شده و سربازان گمنام امام زمان(عج) با همکاری سایر دستگاههای اطلاعاتی موفق به تامین امنیت مردم عزیزمان شده اند.
وی همچنین گفت: علما مانند چشمه ای جوشان هستند که وجود و حضورشان در جامعه و استفاده از نظرات آنان به بهبود شرایط و انجام مسئولیتها کمک و مسیر را روشن می کنند.
وزیر اطلاعات همچنین در این دیدار سلام و احترام رئیس جمهوری را به آیت الله سیدان ابلاغ کرد.
آیت الله سید جعفر سیدان نیز در این دیدار با اشاره به شخصیت متعهد، مومن و برجسته دکتر روحانی گفت: در این دولت کارهای زیادی انجام می شود، عملکرد خوبی دارد و همه دست اندرکاران و مسئولان دولت افرادی مقید، متعهد و مومن هستند.
وی افزود: نیت و همت مسئولان دولت بالاست و خداوند نیز کمک خواهد کرد تا مشکلات حل شود و توفیقات دولت یازدهم افزایش یافت.
استاد برجسته حوزه علمیه خراسان نیز اطلاع رسانی از خدمات دولت خوب را ناکافی ذکر و بیان کرد: در عین حال حجم گرفتاریها، چالشها و مشکلات بسیار زیاد است ضمن آنکه چنانچه در حاشیه شهرها در این دولت اقدامات ارزنده ای انجام شده اما مشکلات بسیار زیاد است و باید برای جلوگیری از توسعه حاشیه شهرها برنامه منسجم جدی تدارک شود.