در تقسیم اعتبارات، شاخص محرومیت شهرستانها را در نظر خواهیم گرفت. معاون استاندار در بشرویه اعلام کرد:

در تقسیم اعتبارات، شاخص محرومیت شهرستانها را در نظر خواهیم گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی در جلسه شورای اداری شهرستان بشرویه ضمن تشکر و قدردانی از مردم این شهرستان بدلیل تلاش و کوشش در عرصه کشاورزی و دامپروری گفت: اگر منصفانه به اقدامات دولت تدبیر و امید بنگریم متوجه بسترسازی و اقدامات مناسب دولت برای پیشرفت کشور می‌شویم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، سرفرازی گفت: در سال ۹۲ رویکرد اعتدال گرایی دولت در برابر بداخلاقی‌ها و قانون گریزی‌ها عاملی بود که سبب رای مردم برای این دولت شد.
وی افزود: عشق به نظام، مردم را پای صندوق های رای آورد لذا ما نیز باید خدمت به مردم را همواره مدنظر قرار دهیم.
سرفرازی گفت: در عرصه اقتصادی بررسی آمار و ارقام چون بحث تورم نشان از تلاش دولت بر ایجاد رفاه و آسایش برای مردم  دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری افزود: در عرصه فرهنگی هم دولت تاکید بر تلاش در راستای حفظ امنیت در حوزه فرهنگ و هنر را دارد.
وی ادامه داد: تاکید رئیس جمهور به تمامی مسئولین این است که آنچه می‌تواند ما را به موفقیت برساند این است که با مردم گفتمان صادقانه داشته باشیم .نگاه دولت بر این است که به رفع موانع بپردازد و تسهیل گری داشته باشد و در عین حال نظارت را به طور دقیق انجام دهد.
وی بیان کرد: علاوه بر حوزه تولیدات، بحث گردشگری در دولت جز سند چشم انداز است و در برنامه ششم تاکید بر استفاده از ظرفیت های گردشگری شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی در خصوص تقسیم اعتبارات گفت: تقسیم اعتبارات متناسب با محرومیت و نیازهای هر منطقه نیز انجام خواهد شد. و شاید مهم‌ترین مشکل امروز ما این باشد که نتوانسته‌ایم آنطور که باید در تقویت کارآفرینی و ایده پردازی اقدام کنیم.
وی ادامه داد: امروز باید در تمام عرصه‌ها از خانواده، مدرسه، دانشگاه ،همه و همه برای تربیت افراد کارآفرین تلاش کنیم.
سرفرازی تاکید کرد: برای تقسیم اعتبارات، شاخص محرومیت شهرستانها را حتما در نظر خواهیم گرفت.

گفتنی است در این سفر سرفرازی هیات همراه از ساختمان در حال احداث فرمانداری،خانه تاریخی مستوفی،بازارچه صنایع دستی،موزه،کارخانه تولید خوراک دام و کارخانه تولید بلوکهای سفالی بازدید نمودند و نیز با کارکنان فرمانداری و بخشداریهای تابعه شهرستان نیز دیدار و گفتگو کردند.