دریافت صورتحساب سهام عدالت برای افرادی عدد کد ملی شان به ٧ ختم می‌شود از امروز/ مراجعه به سامانه بدون در نظر گرفتن عدد آخر کد ملی از ٢٦ اسفند؛ معاون وزیر اقتصاد خبر داد:

دریافت صورتحساب سهام عدالت برای افرادی عدد کد ملی شان به ٧ ختم می‌شود از امروز/ مراجعه به سامانه بدون در نظر گرفتن عدد آخر کد ملی از ٢٦ اسفند؛

پوری حسینی، رئیس سازمان خصوصی‌سازی و معاون وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از ساماندهی طرح سهام عدالت که با حضور إسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزیر اقتصاد برگزار شد با اشاره به پایان بلاتکلیفی ٥٠ میلیون نفر از سهامداران سهام عدالت گفت: در این مراسم مردم از سراسر کشور حضور دارند تا در مورد سهام عدالت اطلاعات جدیدی را کسب کنند.

وی گفت: طی یازده سال گذشته همه مسئولین تنها قول و وعده می‌دادند اما از امروز تکلیف سهام عدالت مردم  مشخص می‌شود.

وی افزود: از امروز صورت حساب بیش از ٤٩ میلیون نفر در سامانه سهام عدالت آماده ارائه است.

پوری حسینی گفت: در مورد این که چگونه می توان ٤٩ میلیون نفر را وارد بازار سهام کرد همچنان در ابهام وجود دارد اما راهکارهایی برای آن در نظر گرفته شده است.

وی گفت: از امروز هر کس وارد سامانه سهام عدالت شود ورقه صورت حسابش آماده است و به وی گفته می‌شود که شما دارای فلان مقدار سهم هستید.

پوری حسینی تصریح کرد: برای دو دهک اول همه یک میلیون تومان صورت حساب داده می شود و سود آن از امروز آماده است.  تا پایان سال ٩٦ سود از سهام عدالت دریافت شود.

وی افزود: از امروز افرادی که آخرین عدد کد ملی شان به ٧ ختم می شود می‌توانند برای دریافت صورتحساب به سامانه مراجعه کنند.

معاون وزیر اقتصاد تصریح کرد: پس از ٢٦ اسفند مردم می‌توانند بدون در نظر گرفتن عدد آخر کد ملی برای دریافت صورت حساب به سامانه مراجعه کنند.