درخشش دانشجویان دانشگاه بزرگمهر قائنات در مسابقات ورزشی کشوری

درخشش دانشجویان دانشگاه بزرگمهر قائنات در مسابقات ورزشی کشوری

مدیر تربیت بدنی دانشگاه بزرگمهر قائنات از درخشش دو نفر از دانشجویان این دانشگاه در مسابقات کشوری کونگ فو و هنرهای رزمی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق،سید محمد علی یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: سروش عبداللهی دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه بزرگمهر قائنات توانست با حضور در مسابقات کشوری کونگ فو و هنرهای رزمی کشور که اوایل اسفندماه جاری در شیراز برگزار شد، مقام دوم این مسابقات را از آن خود سازد.

وی افزود: سروش عبداللهی همچنین در مسابقات مختلف از جمله مسابقات کونگ فو کشوری اصفهان در بهمن ماه ۹۵ نیز مقام دوم مسابقات را کسب کرده بود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه بزرگمهر قائنات بیان کرد: مسعود قلندری از دانشجویان رشته فقه و حقوق اسلامی دانشگاه بزرگمهر قائنات، مقام اول مسابقات قوی‌ترین مردان شرق کشور که بهمن ماه امسال به میزبانی شهرستان بجنورد برگزار شد، را کسب کرد.

یعقوبی خاطرنشان کرد: این دانشجو در اولین دوره مسابقات ملی پرس سینه و پاورلیفتینگ دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی قم توانست مقام دوم این مسابقات در رشته پرس سینه را برای دانشگاه بزرگمهر قائنات به ارمغان آورد .

وی از برپائی آیین تجلیل از این ورزشکاران خبر داد و یادآور شد: با هدف ارج نهادن به جایگاه رفیع ورزش و تشویق سایر دانشجویان برای حضور جدی در میادین ورزشی، از این دانشجویان تجلیل خواهد شد.