درخشش دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی در هفتمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی کشور

درخشش دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی در هفتمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی کشور

معاون فرهنگی و آموزشی پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی از درخشش دانشجومعلم دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی در هفتمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق، محمد زینلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: حسین حسنی مقدم، دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر بیرجند در هفتمین جشنواره فیلم و عکس دانشجویی کشور توانست مقام سوم بهترین عکس در بخش ویژه را از آن خود کند.

وی افزود: این جشنواره همه ساله از سمت وزارت علوم برگزار می‌شود و هفتمین دوره آن به میزبانی استان سیستان و بلوچستان و در دو شهر زاهدان و چابهار برگزار شد.

معاون فرهنگی و آموزشی پردیس شهید باهنر دانشگاه فرهنگیان خراسان‌جنوبی بیان کرد: هفتمین دوره جشنواره در ۷ اسفندماه سال جاری و با مشارکت تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور در دو بخش فیلم و عکس در سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد که در پایان حسین حسنی مقدم  به نمایندگی از دانشگاه فرهنگیان استان توانست رتبه سوم بهترین عکس در بخش ویژه را کسب کند.

زینلی یادآور شد: در بخش مستند نیز اثر آقای حسنی مقدم به ۱۱ مستند برتر راه یافته و در بخش عکس موبایلی نیز حاِئز رتبه‌های چهارم و پنجم شد.