حقیقت آزادی در دین خداست

حقیقت آزادی در دین خداست

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حقیقت آزادی در دین خداست و در راه کمال ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبار شرق ایران نماینده ولی فقیه در استان در مراسمی که صبح امروز به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام رضا(ع) با حضور تنی چند از مسئولان اجرایی استان و خادمیاران رضوی برگزار شد، گفت: نعمت های الهی قابل شمارش نیستند و بشر قدرت شمارش نعمت های الهی را ندارد.

آیت الله عبادی نعمت های الهی را مشروط برشمرد و افزود: شرط همه نعمت های الهی هدایت است که افضل همه نعمت هاست و بدترین نکبت ها همان ضلالت است؛ لذا خداوند به همه ما نعمت داده است و ما را هدایت کرده است و نعمت هدایت از بالاترین نعمت هاست.

وی گفت: اما بشر به اختیار خودش نه تنها از نعمت بزرگ هدایت بهره مند نمی شود بلکه با ضلالت و گمراهی با آن می جنگد.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: کشورهایی که امروز حرف از آزادی می زنند شاهد هستیم تمام مشکلات از قبیل عدم آزادی، آدم کشی، قتل ها و فسا د ظلم زیر سر آن هاست.

آیت الله عبادی گفت: چرا مردم به نام آزادی با دادن هزاران شهید، جانباز مورد هجمه دشمنان قرار می گیرند و به آنان ظلم و ستم می شود.

وی افزود: حقیقت آزادی در دین خداست و در راه کمال ایجاد می شود.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: تاکنون خون شهیدان دشمن را رسوا کرده است و همان طور که در گذشته شرق از بین رفت در آینده نزدیک شاهد از بین رفتن غرب خواهیم بود.

آیت الله عبادی افزود: امروز مردم دنیا بیدار شده اند و حقایق را می فهمند و به صحنه آمدند و علیه زورگویان قیام می کنند و اعتراض دارند.