حضور مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم سیاست تامین اجتماعی است

حضور مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم سیاست تامین اجتماعی است

وزیر تعاون کار ور فاه اجتماعی گفت: حضور مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم و حاشیه شهرها از سیاست‌های  تامین اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، علی ربیعی ظهرامروز (۱۸ بهمن ماه)  در حاشیه افتتاح پلی کلینیک تامین اجتماعی طبس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز با مجموعه‌ای از معاونان و مدیرعامل تامین اجتماعی، مدیرعامل صندوق فولاد و مجموعه ای از مدیران وزارت خانه به طبس سفر کرده ایم .

وی با اشاره به هدف از سفر خود به این شهرستان افزود: مهم ترین هدف از سفر به این شهرستان بررسی مسئله اشتغال در منطقه است که مقرر شده برنامه و طرح‌های اشتغال دولت در کارگروه اشتغال استان امروز بررسی قرار داده شود .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افتتاح مرکز پلی کلینیک طبس تصریح کرد: مرکز درمانی پلی کلینیک بسیار مجهز و خوبی در طبس با اعتباری  بیش از ۱۵ میلیارد تومان افتتاح شد .

ربیعی ادامه داد: حضور مراکز درمانی مجهز در مناطق محروم و حاشیه شهرها از سیاست تامین اجتماعی است که در این پلی کلینیک استانداردهای شهرهای بزرگ نیز رعایت شده است .

وی همچنین از افتتاح یک مجموعه ورزشی  و فرهنگی با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در طبس خبر داد و گفت: این مجموعه در راستای ایجاد نشاط و سلامتی جامعه کارگری افتتاح شده است .

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پروزه گازرسانی به ۲۰ روستای شهرستان طبس طی امروز  یاداور شد:  امید واریم سال آینده ایجاد مشاغل قابل توجهی را در این شهرستان شاهد باشیم .