حج بهترین فرصت برای ارتباط با مسلمانان جهان است

حج بهترین فرصت برای ارتباط با مسلمانان جهان است

مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال این هستند که ایرانیان کمتر با مسلمانان جهان ارتباط برقرار کنند اظهار کرد: حج واجب بهترین فرصت برای ارتباط با مسلمانان جهان است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق، ابوالفضل نوفرستی، امروز(۲۷ بهمن‌ماه)، در سخنرانی پیش از نماز جمعه گفت: یکی از راه‌های مهم برای تداوم انقلاب انتقال مفاهیم انقلاب به نسل جوان است.
وی افزود: دستاوردهای انقلاب را باید برای جوانان بازگو کنیم تا آنان بدانند کجا بودیم و به کجا رسیده‌ایم.
مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی ادامه داد: تا به امروز ۴۰۰ میلیون تلفات بشر به دست خود برای خود به وجود آورده است.
نوفرستی تصریح کرد: جمهوری اسلامی بعد از ۴۰ سال، آینده‌اش به دنبال این است که تمدن ایرانی اسلامی را به این دنیای عجیب معرفی کند.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به این تمدن همه ما نقش داریم و باید تلاش کنیم خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به دنبال این است که غیر ایرانی‌ها نیز از این تمدن استفاده کنند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی بیان کرد: امسال تعداد بسیاری از کشور ایران به حج واجب مشرف می‌شوند و ما به دنبال ایجاد ارتباط با دیگر مسلمانان هستیم چرا که بهترین ارتباط در حج واجب است.
مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال این هستند که ایرانیان کمتر با مسلمانان جهان ارتباط برقرار کنند، یادآور شد: حج واجب بهترین فرصت ارتباط است.