ثبت چند  رکورد جدید ملی

ثبت چند رکورد جدید ملی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق ،خوشایند مدیرکل فنی حرفه ای استان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان مدافع حرم به ویژه سردار شهید محسن حججی گفت:رسالت فنی حرفه ای ایجاد شغل است مهم ترین نیاز جوانان می باشد .

وی همچنین مهارت را یکی از مهم ترین عناصر برای ایجاد شغل برشمرد و افزود: ثبت رکورد هم جزء یک مهارت ویک کار افرینی به حساب می آید
وی در ادامه گفت: در سال اخیر اموزش ۴۵۰‌مهارت شغلی وفنی حرفه ای برای کمک ب اشتغال در استان انجام شده که این کار در دو بخش خصوصی ودولتی انجام گرفته است.

در ادامه رضایی مدیر ومسئول ثبت رکورد ملی ایران ضمن یاد شهید مدافع محسن حججی گفت: در این دیدار قرار بود پنج رکورد ب ثبت برسد که دو مورد از آن ها به مشکل برخورده وتنها سه مورد امروز به ثبت میرسد .

کاظم خسروی از خراسان جنوبی با ثبت رکورد اصلاح با ۴۰قیچی مجزا از هم و اصلاح با ۲۲قیچی با چشم بسته و توسط یک دست ،نام خود را در ردیف رکود های ملی ثبت کند .

در ادامه عقیل قارداش زاده ازشهرستان مرند در رشته ورزشی شنا ، با تحمل ۲۵ وزنه ۳۰ کیلوگرمی توانست نام خود را در این رشته ثبت کند وی همچنین در رشته کنگ فو با تحمل دمای۱۰۵درجه سانتی گراد به مدت۲۰دقیقه این رکورد را به ثبت رسانده بود .

همچنین خواجوی از استان کرمان با طراحی۱۵۲۹طرح گرافیکی با نام حضرت علی(ع) این رکورد را به ثبت رساند.