ثبت بیش از ۶۶۰۰ تخلف سرعت در چهار محور خراسان‌جنوبی در فروردین ماه امسال؛

ثبت بیش از ۶۶۰۰ تخلف سرعت در چهار محور خراسان‌جنوبی در فروردین ماه امسال؛

سرپرست معاونت فنی و نظارت   اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی از ثبت ۶۶۵۶ مورد تخلف سرعت غیرمجاز در چهار محور این استان طی فروردین ماه خبرداد.

به گزارشخبر شرق، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، مهدی آرزومندان اظهارکرد: دوربین‌های ثابت ثبت تخلف کنترل سرعت در محورهای بیرجند – قاین و برعکس، بیرجند نهبندان و برعکس، فردوس – راور و برعکس، بیرجند – خوسف و برعکس موجود است.

وی افزود: طی فروردین ماه جاری، در مجموع ۶۶۵۶ تخلف سرعت غیرمجاز، همراه با تصاویر خودرو و پلاک آن از طریق این دوربین‌ها در این چهار محور، ثبت و برای اعمال قانون به اجرائیات پلیس راهور کشور ارسال شده است.

سرپرست معاونت فنی و نظارت  اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی ادامه داد: در این مدت در مجموع بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار خودرو در محورهای عنوان شده تردد داشته اند.

آرزومندان تصریح کرد: همچنین طی فروردین ماه جاری ۵۰۹ هزار و ۵۵۷ خودرو به استان وارد و ۵۲۶ هزار و ۳۰۳ خودرو از استان خارج شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب سه و نیم درصد و یک و نیم درصد افزایش داشته است.