تندیس چهاردهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه در دستان خراسان‌جنوبی‌ها

تندیس چهاردهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه در دستان خراسان‌جنوبی‌ها

مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌جنوبی گفت: کارکنان معاونت فنی صدا و سیمای خراسان‌جنوبی موفق به کسب سه رتبه برگزیده و   تندیس چهاردهمین اجلاس سراسری و بین‌المللی فناوری رسانه شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، علیرضا آیینه‌دار در گفت‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: واحد ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای مرکز با کسب رتبه برگزیده مدیریت‌های ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای مراکز استان‌ها، تندیس و لوح تقدیر چهاردهمین اجلاس سراسری و بین‌المللی فناوری رسانه را دریافت کرد.

وی افزود: واحد فرستنده‌های تلویزیونی و اف ام مرکز استان نیز در این اجلاس سراسری، رتبه برگزیده مدیریت‌های نگهداری و تعمیرات فرستنده‌های تلویزیونی و اف ام مراکز استان‌ها را کسب کرد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌جنوبی ادامه داد: همچنین همکاران واحد ساختمان و تأسیسات مرکز نیز موفق به کسب رتبه برگزیده مدیریت‌های نگهداری و تعمیرات ساختمان و تاسیسات مراکز استان‌ها در چهاردهمین اجلاس سراسری و بین‌المللی فناوری رسانه در بین مراکز استان‌های کشور شدند.

آیینه‌دار یادآور شد: معاونت فنی صدا و سیمای خراسان‌جنوبی در دو بخش تعمیرات و نگهداری فرستنده‌های تلویزیونی و رادیویی اف ام و تعمیرات و نگهداری ساختمان و تاسیسات به عنوان کاندیدای دریافت تندیس مرکز برتر در اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.