تملک ۷ ملک، گره کور برای بازگشایی محور سه راه اسدی به شمال بیرجند؛

تملک ۷ ملک، گره کور برای بازگشایی محور سه راه اسدی به شمال بیرجند؛

معاون امور عمرانی شهردار بیرجند گفت: همه باید همکاری کنیم تا این پروژه هرچه سریع‌تر انجام شود ودر حال حاضر بازگشایی سه راه اسدی به شمال شهر و اتمام پروژه پل موسی بن جعفر بیرجند لنگ تملک ۷ ملک است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق، علی عدل در در بازدید شورای شهر بیرجند از پروژه‌های شهرداری اظهار داشت: در طرح فرزان  تلاش ما بر این است مشکلات هرچه سریع‌تر برطرف شود و در حال حاضر تنها مشکل تملک ۷ ملک است که برخی از مالکان قیمت‌های نجوی برای این ملک‌ها می‌گذارند.

وی افزود: باید این قیمت گذاری از طریق کارشناس انجام شود و شهرداری هم تلاش دارد هرچه زودتر بتواند این پروژه‌ها را به اتمام برساند در زمینه بازگشایی معبر موسی بن جعفر باید مردم همکاری لازم را داشته و با مسئولان همراهی کنند.

معاون امور عمرانی شهردار بیرجند گفت: تلاش داریم با بازگشایی حدفاصل سه راه اسدی و پل موسی بن جعفر مشکلات ترافیکی را برطرف کنیم و راه و شهرسازی قول داده بود که در اجرای این پروژه به ما کمک کند اما در زمینه هزینه‌ها هم تاکنون کمکی نکرده به گونه‌ای که تاکنون ۲ میلیارد تومان از هزینه‌های شهرداری هزینه کردیم.

عدل افزود: عرشه پل موسی بن جعفر مساحت ۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع است و ۹۰ متر طول دارد که اگر مشکل تملک برطرف شود تا پایان خردادماه سال آینده عملیات اجرایی آن به اتمام می‌رسد.

وی گفت: پل موسی بن جعفر را از سال ۹۳ آغاز شده و اتصال  سه راه اسدی به شمال شهر در حال حاضر در انتظار تمک ۷ ملک است.

مسیر سه راه اسدی به موسی بن جعفر بیرجند جزئی از طرح فرزان شهرستان بیرجند است که با بازگشایی آن علاوه بر رفع مشکلت ترافیکی، بسیاری از مشکلات بهداشتی و امنیتی این بخش برطرف می‌شود.